fbpx
Menu Zavřeno

Kurzy na míru

Kurzy na přání – skupinové kurzy zaměřené na zábavu a zážitek. Kurzy se dělí na sebepoznávací a relaxační. Domluvíte se jako skupinka a vyberete si z naší nabídky: KATALOG WORKSHOPŮ Tyto lekce jsou využívány např. na rozloučení se svobodou, narozeninovou párty, firemní akce.

Sebepoznávací:
Kurz malování pravou mozkovou hemisférou – podíváme se na to, jak nám fungují obě hemisféry, kde nás v naší kreativitě blokují, proč se nám nedaří nakreslit, to co chceme a jak to můžeme obejít.
Kurz intuitivní malby nahlédneme pod pokličku nás samých a dostaneme na povrch pořádnou porci naší tvořivosti.
Kurz automatické kresby – naučíme se, jaký význam má automatická kresba v řešení různých životních i pracovních situací. Kurz je doplňován na přání i artdiagnostikou.

Relaxační:
Výběr motivu k malování je dán, kurzistům jsou sdělovány jednotlivé kroky a skupina pak namaluje motiv podle obrázku. Jedná se o relaxační malování za doprovodu hudby, práci s alfa hladinou, posílení sebevědomí jednotlivce. Výběr je velmi pestrý a inspiraci najdete v našem katalogu : KATALOG WORKSHOPŮ.

Figurální malba a portrét na přání – chcete originální dárek pro vaše kamarády a blízké? Kupte jim tento kurz. Užijete si spoustu zábavy, poznáte radost z tvorby a ještě si odnesete zajímavé dílko domů. Super jako narozeninový dárek pro kolegy z práce nebo zážitek pro celou rodinu. Zařídíme pózování modelu/modelky a současně výuku kresby. Je jen na vás, zda to chcete pojmout jako velkou legraci nebo opravdovou výuku.

Samostatnou kategorii tvoří individuální lekce:
Soukromé lekce – pokud se vám nehodí žádné pravidelné kurzy nebo se chcete naučit kreslit a malovat nějakou speciální technikouna kterou byste museli čekat, máme tady pro vás intenzivní soukromé lekce.

Exkluzivní lekcePřijedeme k vám a naučíme vás přesně to, co budete potřebovat ! Mají stejnou náplň jako soukromé lekce, ale odehrávají se u vás doma. Nic není nemožné, záleží jen na vašem přání!!!

Pro domluvu ohledně rozsahu, ceny a zaměření kurzu nás neváhejte kontaktovat kurzy@atelierhamaka.cz.

[WP-Coder id="1"]