fbpx
Menu Zavřeno

Kurzy na míru

Kurzy na přání – skupinové kurzy zaměřené na zábavu a zážitek. Domluvíte se jako skupinka a vyberete si z naší nabídky: KATALOG WORKSHOPŮ. Tyto lekce jsou využívány např. na rozloučení se svobodou, narozeninovou párty, firemní akce.

Soukromé lekce – pokud se vám nehodí žádné pravidelné kurzy nebo se chcete naučit kreslit a malovat nějakou speciální technikouna kterou byste museli čekat, máme tady pro vás intenzivní soukromé lekce.

Exkluzivní lekcePřijedeme k vám a naučíme vás přesně to, co budete potřebovat ! Mají stejnou náplň jako soukromé lekce, ale odehrávají se u vás doma. Nic není nemožné, záleží jen na vašem přání!!!

Figurální malba a portrét na přání – chcete originální dárek pro vaše kamarády a blízké? Kupte jim tento kurz. Užijete si spoustu zábavy, poznáte radost z tvorby a ještě si odnesete zajímavé dílko domů. Super jako narozeninový dárek pro kolegy z práce nebo zážitek pro celou rodinu.Zařídíme pózování modelu/modelky a současně výuku kresby. je jen na vás, zda to chcete pojmout jako velkou legraci nebo opravdovou výuku.

Pro domluvu ohledně rozsahu, ceny a zaměření kurzu nás neváhejte kontaktovat kurzy@atelierhamaka.cz.

Máte dotazy? Kontaktujte nás na: kurzy@atelierhamaka.cz