fbpx
Menu Zavřeno

Tužka – kresba začátečníci

Začínáme těmi nejjednoduššími tvary a po roce jsou z nás už kreslíři. Trénujeme ruku, protože víme, že se nám to při malbě vrátí. Práce, které vidíte, opravdu patří začátečníkům.

Tužka – portrét

Suchý pastel

Ideální pro začátečníky, kteří se potřebují naučit vrstvit barvy a přitom kreslit. Kresby suchým pastelem jsou dynamické a dobře „tvarovatelné“. Naše technika vám zajistí výsledné obrazy nerozeznatelné od olejomalby.

Akvarel

Ačkoliv jsme s nimi malovali už na základce a říkali jim vodovky, patří k velmi oblíbeným technikám. Kvalitní akvarelová barva však nemá s vodovkami nic společného. Akvarely jsou přitažlivé svou transparentností a brilantností barev. Patří k nim i kolorovaná kresba.

Akryl

Ideální barvy pro začátečníky. Každá chyba jde přemalovat, rychle schnou, výsledky jsou okamžité. Často je používáme i jako podmalbu pod olejomalby. Drží skoro na každém povrchu, dá se s nimi brilantně špachtlovat.

The gallery was not found!

Olej

Tato technika patří ke „královským“, ale není tak složitá, jak se traduje. Pokud se dozvíte jak na to, výsledky předčí všechny ostatní techniky. Olejomalby jsou dokonalé, můžete s nimi pracovat velmi jemně i divoce špachtlovat. Mastný charakter barev zaručí velmi efektní lesklý povrch.Výsledné obrazy nemusíte dávat pod sklo a tak zajistíte divákovi dokonalý pohled ze všech stran.

Kaligrafie

V dnešní době obrovský relax vrátit se zpět k ručně psanému krasopísmu. Výsledkem kurzu jsou jmenovky na stoly, přáníčka, ručně vyrobené viněty, jídelní menu se skvělým jídlem, veselé nápady všeho druhu.

Grafika

Tak trochu jiné kreslení, především rytí do lina či kresba suchou jehlou. Výsledné práce si můžete vytisknout opakovaně na našem grafickém lise.

Inverzní malba

Tajemná inverzní malba, propracované detaily, dokonalý efekt světla a stínu.  Inverzní malbou nazýváme kreslení světlým médiem na černý, či tmavěji kolorovaný podklad. Bílá kresba vystupuje z černého prostoru a působí plastickým dojmem.

The gallery was not found!

Ostatní

Tečkované mandaly, automatická kresba, intuitivní malba, koláže, struktury. Výtvarné techniky všeho druhu, zábavné, hravé.

The gallery was not found! The gallery was not found!

[WP-Coder id="1"]