fbpx
Menu Zavřeno

Showing all 6 results

 • Kurz kresby a malby

  úterý / čtvrtek (od dubna, 5 lekcí)
  2 490 

  Ochutnáte od všeho, co kresba i malba může přinášet, vyzkoušíte si všechny kreslící materiály, tužku, uhel, rudku, suchý pastel a další polovina lekcí bude věnována malbě a vlastní tvorbě. Technicky zvládneme temperu, akvarel i akryl.

  Můžete si vybrat ze 3 termínů.

 • Kurz akvarelu

  čtvrtek (od dubna, 5 lekcí)
  2 490 

  Chcete se naučit základy kreslení, aby ruka byla uvolněná a připravená na malbu? Chcete se naučit malovat vodovými barvami? Upřednostňujete obrazy plné jemných tónů a přechodů?

   

   

 • Základy grafické tvorby pro začátečníky

  pondělí (od dubna, 5 lekcí)
  2 790 

  Máte odvahu výtvarně experimentovat a naučit se grafickému „řemeslu“? Pak s námi odhalte základní principy grafického navrhování a dalších kresebných technik v tomto oboru využívaných. Pod vedením zkušené lektorky si osvojíte nezbytné kreslířské dovednosti, zvládnete základní kompoziční principy a typografické zásady.

   

   

 • Kurz malby

  pondělí / úterý / středa (od dubna, 5lekcí)
  2 390  - 2 790 

  Kurz je určen pro ty z vás, kteří byste rádi uměli malovat olejem nebo akrylem, ale zatím si netroufáte začít sami. Nemusíte kupovat drahé barvy a pojidla a můžete si vyzkoušet, zda vás tato technika osloví.
  Naučíte se teorii, jak barvy namíchat, s čím je pojit, jaké mají vlastnosti, které barvy použít na základní malbu a které do vrstev, jak si připravit podklad a jak na malbu.

  Vybrat si můžete ze tří termínů.

   

 • Kurz Moderní kaligrafie a akvarel

  úterý (od dubna, 5 lekcí)
  2 390 

  Nový kurz moderní kaligrafie spojené s malováním akvarelovými barvami je nejenom psaním, ale i hraním, uměním a zábavou s písmeny, barvami a nápady.

   

   

 • Kurz kresby pro začátečníky

  pondělí / čtvrtek (od května, 5 lekcí)
  2 290 

  Ochutnáte od všeho, co kresba může přinášet, vyzkoušíte si všechny kreslící materiály, tužku, uhel, rudku, suchý pastel.  Naučíme vás pracovat se světlem a stínem, vyjadřovat struktury předmětů a jejich objemy, umisťovat předměty ve správné kompozici a uvolnit se v abstrakci. Vyzkoušíte  si kombinované techniky a koláže.