fbpx
Menu Zavřeno

Showing all 9 results

 • 4 150  - 11 490 

  Ochutnáte od všeho, co kresba může přinášet, vyzkoušíte si všechny kreslící materiály, tužku, uhel, rudku, suchý pastel.  Naučíme vás pracovat se světlem a stínem, vyjadřovat struktury předmětů a jejich objemy, umisťovat předměty ve správné kompozici a uvolnit se v abstrakci. Vyzkoušíte  si kombinované techniky a koláže.

 • Kurz malby

  pondělí / úterý / středa (od září)
  3 990  - 13 290 

  Pravidelný kurz  v Ostravě. Můžete si vybrat z následujících 3 termínů: 

  • pondělí 15:45 – 18:00 hod – ZAPLNĚNO
  • úterý 9:00 – 11:15 hod
  • středa 15:30 – 17:45 hod
  • středa 18:00 – 20:15 hod

  Kurz je určen pro ty z vás, kteří byste rádi uměli malovat olejem nebo akrylem, ale zatím si netroufáte začít sami. Nemusíte kupovat drahé barvy a pojidla a můžete si vyzkoušet, zda vás tato technika osloví.
  Naučíte se teorii, jak barvy namíchat, s čím je pojit, jaké mají vlastnosti, které barvy použít na základní malbu a které do vrstev, jak si připravit podklad a jak na malbu.

   

 • Základy grafické tvorby

  pondělí (od září a října)
  4 790  - 13 290 

  Máte odvahu výtvarně experimentovat a naučit se grafickému „řemeslu“? Pak s námi odhalte základní principy grafického navrhování a dalších kresebných technik v tomto oboru využívaných. Pod vedením zkušené lektorky si osvojíte nezbytné kreslířské dovednosti, zvládnete základní kompoziční principy a typografické zásady.

   

   

 • Kurz kresby a malby

  úterý / čtvrtek (od září)
  4 490  - 12 390 

  Ochutnáte od všeho, co kresba i malba může přinášet, vyzkoušíte si všechny kreslící materiály, tužku, uhel, rudku, suchý pastel a další polovina lekcí bude věnována malbě a vlastní tvorbě. Technicky zvládneme temperu, akvarel i akryl.

  Můžete si vybrat ze 3 termínů.

 • Kurz akvarelu

  čtvrtek (od září)
  4 490  - 12 390 

  Chcete se naučit základy kreslení, aby ruka byla uvolněná a připravená na malbu? Chcete se naučit malovat vodovými barvami? Upřednostňujete obrazy plné jemných tónů a přechodů?

   

   

 • Přástky

  zábavné večery s malováním či vyprávěním
  200 

  Toto setkání není kurzem malování, ale přátelským posezením se sklenkou vína (vemte se sebou) a malováním. Vůbec nevadí, že nikoho neznáte. Přástky navštěvují otevření a srdeční lidé.

  Kurz bude probíhat vždy jeden pátek v měsíci podle harmonogramu až do března.
  Cena 200,- Kč – platba minimálně 7 dní předem. V hotovosti na místě platba 300,- Kč. Cena nezahrnuje materiál. Pokud nemáte vlastní, je možnost si materiál zakoupit v ateliéru.

 • Kurz kaligrafie

  úterý (od října)
  2 395  - 4 290 

  Kaligrafie je životním stylem, terapií a uměním. Uměním krasopisu.
  Za pomoci zkušené lektorky vytvoříte např. jmenovky na dárky, napíšete citát nebo báseň speciálním kaligrafickým perem, navrhnete a ručně napíšete menu pro domácí nebo svatební hostinu, vinětu na láhev, originální přání. Délka trvání je 10 lekcí po sobě jdoucích v termínu 6.10.2020 – 8.12.2020 a 5 lekcí po sobě jdoucích od 10.11.2020 – 8.12.2020.

   

   

 • Malování maminek s dětmi

  středa (od října)
  2 245  - 18 585 

  Pravidelný kurz každou středu  nabízíme v dopoledním čase.

  Máte doma malé dítě, které rádo kreslí nebo rádi kreslíte Vy a chcete své dítě vtáhnout do této záliby? Společně si malovat, něco nového společně vytvořit, prohloubit vazby mezi Vámi a dítětem? Pak je tento kurz právě pro Vás!

   

   

 • Kurz Moderní kaligrafie a akvarel

  úterý (od 2. března)
  4 290 

  Nový kurz moderní kaligrafie spojené s malováním akvarelovými barvami je nejenom psaním, ale i hraním, uměním a zábavou s písmeny, barvami a nápady.