fbpx
Menu Zavřeno

Showing the single result

Relaxační pobyty

Zachyťte nezapomenutelné momenty malováním v přírodě s námi! Obdivujte ohnivé západy slunce, ponořte se do panoramatických výhledů, poslouchejte šplouchání moře a sledujte brilantní jiskření na hladině. Naše plenéry v Beskydech, u jezera na Hlučínsku nebo u moře nabízejí umělcům neodolatelné lokace. Připojte se k nám a zažijte tyto okouzlující chvíle s partou přátel za skvělé ceny – to už je pořádná radost!"  

 • Chorvatsko – malování u moře 2024

  14.6. - 23.6. / 21.6. - 30.6. / 30.8. - 8.9. / 6.9. - 15.9. 2024 aktivní dovolená

  Nemůže být nic lepšího než letní prázdninový pobyt u moře v partě pohodových a smějících se lidí.
  Pohoda, slunce, jemný vánek od moře, relax, k tomu sklenička vína, dobrá parta, výborné zázemí. To vše získáte na naší relaxační dovolené. Náš pobyt je navíc okořeněn malováním, grilováním, masážemi, příležitostně sportovními aktivitami a společnými večery.
  Pod vedením zkušené a zábavné lektorky a výtvarnice Míši Franzové si na své přijdou  začátečníci i pokročilí, malující i nemalující, dospělí i děti.

  Cena uvedená na našich stránkách je pouze orientační bez uplatněných slev. Slevy a smlouva se řeší s cestovní kanceláří a vaše dovolená může vyjít ještě levněji! Z tohoto důvodu je v košíku  0.

[WP-Coder id="1"]