fbpx
Menu Zavřeno

Teambuilding

Jedná se o kurzy zaměřené na zvýšení výkonnosti, propojení pravé a levé mozkové hemisféry, stmelení kolektivu, zlepšení komunikace na pracovišti, posílení sebevědomí jednotlivce.  Ochota nalézat jiné úhly pohledu a potažmo jiná řešení, zvýšení produktivity práce – všechny tyto atributy můžeme garantovat po absolvování našeho kurzu.

Kurzy se dělí na sebepoznávací a relaxační.

Sebepoznávací:
Sofistikovaný kurz –
kurz v sobě zahrnuje psychologické hry a rozvoj kreativity
Kurz malování pravou mozkovou hemisférou – podíváme se na to, jak nám fungují obě hemisféry, kde nás v naší kreativitě blokují, proč se nám nedaří nakreslit, to co chceme a jak to můžeme obejít.
Kurz intuitivní malby nahlédneme pod pokličku nás samých a dostaneme na povrch pořádnou porci naší tvořivosti.
Kurz automatické kresby – naučíme se, jaký význam má automatická kresba v řešení různých životních i pracovních situací

Relaxační:
Kurzy pro osvěžení atmosféry na pracovišti, budování týmu a propojení kolektivu. Otevírají kreativitu jednotlivců a přispívají k zvyšování produktivy práce. Pro vás přímo na míru, orientovány na propojování mozkových hemisfér, ladění do rovnováhy, nastartování energie a tvořivého potenciálu.

Výběr motivu k malování je dán, kurzistům jsou sdělovány jednotlivé kroky a skupina namaluje motiv podle obrázku. Jedná se o relaxační malování, práci s alfa hladinou, posílení sebevědomí jednotlivce. Kurz může být zaměřen i na práci ve skupině, kdy využíváme sofistikovaného spojení hry a umění. Výběr je velmi pestrý a inspiraci najdete v našem katalogu : KATALOG WORKSHOPŮ.

Pro domluvu ohledně rozsahu, ceny a zaměření kurzu nás neváhejte kontaktovat kurzy@atelierhamaka.cz. V příloze přikládáme fotografie motivů na kurz v rozsahu cca 120 minut.

Hamaka v tisku.

Spolupráce probíhá s těmito organizacemi:

 

Vzdělávání - Akce     Kulturní a vzdělávací středisko Ostrava – Jih

Vězeňská služba České republiky

Colours of Ostrava

 

[WP-Coder id="1"]