fbpx
Menu Zavřeno

Nejčastější dotazy

MŮŽU SE PŘIHLÁSIT NA KURZY, I KDYŽ NEUMÍM KRESLIT?
Samozřejmě! Často se věnujeme právě začínajícím umělcům a studentům bez tvůrčích zkušeností, kteří si mysleli totéž. Proto lekce probíhají v malých skupinách, abychom se každému věnovali podle potřeb jeho výuky. Je pro nás důležité nejen abyste ovládli techniku malování, ale také abyste měli potěšeni z lekcí a našli v malování zalíbení.

MŮŽU SE NAUČIT KRESLIT, I KDYŽ VŮBEC NEMÁM TALENT?
Talent na kreslení máme všichni. Nejde o to mít talent,  ale rozvíjet ho. Od malička jsme si všichni čmárali na papír. Někteří ale kreslili víc než jiní. Právě tím svůj talent rozvíjeli a stále se zlepšovali. S rozvíjením talentu můžete začít kdykoli. Nikdy není pozdě! Svaly ruky a lidská mysl jsou neuvěřitelným mechanismem. Stačí je jen začít cvičit a brzy budete žasnout nad tím, co svýma vlastníma rukama a nově nabytými zkušenostmi dokážete.

KDE SE NACHÁZÍ VÁŠ ATELIÉR?
Máme pro Vás připravené příjemné ateliéry na adrese Ateliér Hamaka, Nádražní 3136/ 138a, 702 00 Moravská Ostrava. Podrobně zde: Jak se k nám dostanete.

JE MOŽNÉ PŘEVÉST OBJEDNANÝ KURZ NEBO WORKSHOP NA JINOU OSOBU?
Ano, samozřejmě. Jenom nám to oznamte, prosíme co nejdříve na e-mail kurzy@atelierhamaka.cz.

CO MÁM DĚLAT, KDYŽ SE NEMŮŽU DOSTAVIT NA LEKCI?
Chápeme, že v životě mohou nastat různé situace, které vám znemožní dostavit se na lekci. Nic hrozného se však nestane, pokud jednu lekci vynecháte – kurzy jsou sestaveny tak, že vám vynechání jedné lekce nebude bránit v pokračování a zvládnutí celého obsahu kurzu. I tak se naučíte malovat. V případě, že se omluvíte z lekce 24 hod předem na e-mail kurzy@atelierhamaka.cz,   budete si moci tuto lekci nahradit během svého předplatného.

NEJSEM SI JISTÝ, KTERÝ Z KURZU MI BUDE VYHOVOVAT NEJVÍC. CO MÁM DĚLAT?
Takové úvahy trápí začínající umělce často a pro ně samotné bývá těžké se rozhodnout. Zavolejte nám nebo napište. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce a přijdeme společně na to, co je právě pro vás nejvhodnější. Můžete si objednat i zkušební lekce, nebo se nejdříve účastnit krátkého workshopu. Nejdůležitější je začít, ať už jakkoli. Ostatní se vždy včas ukáže.

CO SI MUSÍM PŘINÉST DO ATELIÉRU S SEBOU?

Veškeré pomůcky a materiály vám poskytneme v ateliéru zdarma. S sebou si vemte

  • přezůvky
  • oblečení, které si můžete zašpinit ( v zimních měsících svetr )
  • vlhčené kapesníčky na očistu rukou a štětců od barev
  • akvarelisté si s sebou nosí ubrousky nebo kuchyńské utěrky na odsátí vody.

A pak už jen stačí přijít a užívat si dobré nálady!

ABSOLVOVAL JSEM VÁŠ KURZ, CO DÁL?
U nás máte možnost se i dál zdokonalovat. Můžete se přihlásit na další kurz, nebo se připojit k přátelům na workshop. Mimo to vás rádi uvidíme na různých našich akcích, jako jsou tvůrčí výlety do přírody, nebo i cesty do zahraničí. S ateliérem Hamaka se nikdy nudit nebudete!

LZE ZAPLATIT KURZ NEBO WORKSHOP PŘES FKSP?
Samozřejmě, stačí vyplnit u daného kurzu či workshopu objednávku a do poznámky uvést, že platba proběhne fakturačně a napsat fakturační údaje. Následně vystavíme fakturu a zašleme ji na vašeho zaměstnavatele.

 

[WP-Coder id="1"]