fbpx
Menu Zavřeno

Výstava kurzistů na téma Afrika – Slezskoostravský hrad

Vstupte do světa ohromujících barev, živých emocí a fascinujícího umění na výstavě v hradní věži Slezskoostravského hradu!
Po neskutečně vzrušujícím roce vám přinášíme exkluzivní prodejní výstavu, na níž září mistrovské kousky od talentovaných absolventů malířského ateliéru Hamaka.

Tito vášniví začátečníci se během krátké doby vypracovali na úroveň, kde jejich umělecká díla nesou světlo talentu a houževnatosti. Vystavené obrazy nejenže odrážejí jejich umělecký růst, ale také přibližují život v zapomenutém světadílu – Africe.

Unikátní výstava na téma Afrika vám přináší vzácnou příležitost zakoupit originální díla, která reflektují život domorodých obyvatel, krásu afrických žen, bujnou přírodu a fascinující zvířecí království. Nechte se unést do světa, kde se barvy prolínají s emocemi a kreativitou.

Očekávejte jedinečný zážitek, který osloví vaši duši a zanechá v srdci nezapomenutelný dojem. Tyto umělecké skvosty nejsou pouze vizuálním potěšením, ale mohou se také stát krásným a výjimečným dárkem pro vaše blízké.

Při návštěvě naší výstavy budete mít možnost zakoupit nejen krásné výtvarné kousky od talentovaných umělců, ale také přispět k dobré věci. Část výtěžku z prodeje uměleckých děl půjde na podporu neziskové organizace Adra, která se věnuje humanitární pomoci v Africe.
Tím, že si zakoupíte některý z unikátních obrazů na naší výstavě, stáváte se součástí nesobeckého příběhu a pomáháte nám šířit radost a podporu tam, kde je to skutečně potřeba.

Přijďte s námi sdílet krásu umění a zároveň poskytněte pomoc těm, kteří ji nejvíce potřebují. Vaše podpora má sílu měnit svět!
Můžete nás navštívit od 4. července do 31. srpna. Nechte se pohltit světem, kde se setkává barevná paleta s duší Afriky. Těšíme se na vás!
Vernisáž proběhne 4. července od 17,00 hod. do 19,00 hod.

Rozhovor na Českém rozhlasu si poslechněte od 14:22 minuty zde.

O výstavě se dočtete i na webech TV Polar zde.

[WP-Coder id="1"]