fbpx
Menu Zavřeno

Výstava kurzistů Ateliéru Hamaka v K-Triu 2024

Vstupte do světa ohromujících barev, živých emocí a fascinujícího umění na výstavě v kulturním domě K-Trio!
Po neskutečně vzrušujícím roce vám přinášíme exkluzivní prodejní výstavu, na níž září mistrovské kousky od talentovaných absolventů malířského ateliéru Hamaka.

Tito vášniví začátečníci se během krátké doby vypracovali na úroveň, kde jejich umělecká díla nesou světlo talentu a houževnatosti. Vystavené obrazy nejenže odrážejí jejich umělecký růst, ale také přibližují život v zapomenutém světadílu – Africe.

Unikátní výstava na téma Afrika vám přináší vzácnou příležitost zakoupit originální díla, která reflektují život domorodých obyvatel, krásu afrických žen, bujnou přírodu a fascinující zvířecí království. Nechte se unést do světa, kde se barvy prolínají s emocemi a kreativitou.

Očekávejte jedinečný zážitek, který osloví vaši duši a zanechá v srdci nezapomenutelný dojem. Tyto umělecké skvosty nejsou pouze vizuálním potěšením, ale mohou se také stát krásným a výjimečným dárkem pro vaše blízké.

Přijďte nás navštívit od 1. března do 28. dubna v kulturním domě K-Trio v Ostravě-Hrabůvce a podpořte tyto mladé talenty na začátku jejich uměleckého putování. Nechte se pohltit světem, kde se setkává barevná paleta s duší Afriky. Těšíme se na vás!

📅 Vernisáž v Galerii K-Tria, Ostrava – Hrabůvka: 27. 3. 2024 od 17:00 hod

Výstava probíhá od 1. března do 28. dubna 2024 v době otevíracích hodin kulturního domu. Přijďte a podpořte rozkvétající uměleckou kreativitu! 🌟🖼️

Máte dotazy? Kontaktujte nás na: kurzy@atelierhamaka.cz