fbpx
Menu Zavřeno
slide2

Pravidelné kurzy

Kurzy probíhají pravidelně každý týden od pondělka do pátku. Zvolíte si den a čas, který vám vyhovuje a můžete se těšit příjemnému inspirativnímu prostředí a skvělé partě lidí a především individuálnímu přístupu!

Seznámíme vás s různými technikami, naučíte se pracovat se světlem a stínem, vyjádřit objemy, zachytit tvary, probereme čelní i nárožní perspektivu, zlatý řez a mnoho dalšího. Vyzkoušíte všechny druhy materiálu a nemusíte nic kupovat! Kurz slouží i pro přípravu na přijímací zkoušky na SŠ a VŠ.

Workshopy

Celodenní kurzy probíhají během jednoho či dvou dnů a jsou určeny těm, kteří si chtějí vyzkoušet novou techniku a během krátké chvíle si chtějí namalovat svůj vlastní obraz. Intenzivní práce několik hodin denně vás přivede k fascinujícím výsledkům. Odnášíte si hotový obraz, který pak už jen stačí pověsit na stěnu.

Kurzy vedou malíři s letitými zkušenostmi, rádi vám je předají a naučí Vás krásně malovat. Tyto kurzy vás posunou mílovými kroky kupředu! Zavádíme novinku: Kurzy odpolední jednorázové!!!

skupina
plener-chalupaS

Malování v přírodě

Malování v přírodě je zážitkem, který je nezapomenutelný. Příjemný vánek, šplouchání moře, západ slunce, brilantní jiskření. To vše lze zachytit na našich plenérech v Beskydech či u moře. Zájezdy pořádáme do míst, které jsou pro umělce zajímavé.
Dostat se tam s partou dobrých přátel za skvělé peníze, to už je pořádná radost!

Máte dotazy? Kontaktujte nás na: kurzy@atelierhamaka.cz