fbpx
Menu Zavřeno

Popis kurzů

skupina8

Workshopy

Celodenní kurzy probíhají během jednoho či dvou dnů a jsou určeny těm, kteří si chtějí vyzkoušet novou techniku a během krátké chvíle si chtějí namalovat svůj vlastní obraz. Intenzivní práce několik hodin denně vás přivede k fascinujícím výsledkům. Odnášíte si hotový obraz, který pak už jen stačí pověsit na stěnu.

Kurzy vedou malíři s letitými zkušenostmi, rádi vám je předají a naučí Vás krásně malovat. Tyto kurzy vás posunou mílovými kroky kupředu! Zavádíme novinku: Kurzy odpolední jednorázové!!!

Pravidelné kurzy

Kurzy probíhají pravidelně každý týden od pondělka do pátku. Zvolíte si den a čas, který vám vyhovuje a můžete se těšit příjemnému inspirativnímu prostředí a skvělé partě lidí a především individuálnímu přístupu!

Na kurzech kresby budete pracovat s kresebnými materiály – tužka, rudka, uhel, suchý pastel. Kurz slouží i pro přípravu na přijímací zkoušky na SŠ a VŠ.

Na kurzech kresby a malby si vyzkoušíte všechny kresebné prostředky a ochutnáte i různé druhy malby. V první polovině se hodně kreslí a v druhé se střídá kresba s malbou.

Na kurzech malby si vyzkoušíte práci se štětcem a barvami, akryl, olej nebo akvarel. Do kurzu malby vám doporučujeme se přihlásit po absolvování kurzu kresby nebo kresby a malby.

Na všech kurzech se naučíte pracovat se světlem a stínem, vyjádřit objemy, zachytit tvary, probereme čelní i nárožní perspektivu, zlatý řez a mnoho dalšího. Bonusem všech kurzů je, že vyzkoušíte všechny druhy materiálu a nemusíte nic kupovat! U všech kurzů po domluvě platí výhoda, že si kurz můžete vybrat podle dne a času, nikoliv podle typu a přesto s vámi můžeme trénovat váš vybraný typ kurzu. Tato výhoda záleží na obsazenosti kurzu.

slide2mu
plener-chalupan

Pobyty v přírodě

Malování v přírodě je zážitkem, který je nezapomenutelný. Příjemný vánek, šplouchání moře, západ slunce, brilantní jiskření. To vše lze zachytit na našich plenérech v Beskydech či u moře. Zájezdy pořádáme do míst, které jsou pro umělce zajímavé.
Dostat se tam s partou dobrých přátel za skvělé peníze, to už je pořádná radost!

Akreditované kurzy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy udělilo Ateliéru Hamaka akreditaci k provádění těchto vzdělávacích programů a následně vydání osvědčení o jejich absolvování:

  1. Kurz kresby
  2. Kurz kresby a malby
  3. Kurz malby
Vzdělávacím cílem je rozvoj pedagogických pracovníků a jejich dovedností v oblasti výtvarné výchovy, psychologie výtvarné výchovy (propojování pravé a levé hemisféry), prohlubování vědomostí a praktických zkušeností.
akreditovane
primestsky-titulni2

Tábory

Budou Vaše děti o prázdninách doma, ale nechcete, aby seděly u počítače? Chcete jim ukázat tvůrčí prostředí? Náš příměstský výtvarný letní tábor je tu od toho! Děti získají krásné zážitky v kolektivu vrstevníků a naučí se spoustu zajímavých výtvarných technik.

Kurzy na míru

To, co nenajdete v nabídce jinde, najdete určitě tady:

Kurzy na přání – skupinové kurzy zaměřené na zábavu a zážitek. Domluvíte se jako skupinka a vyberete si z naší nabídky: KATALOG WORKSHOPŮ. Tyto lekce jsou využívány např. na rozloučení se svobodou, narozeninovou párty, firemní akce.

Soukromé lekce – pokud se vám nehodí žádné pravidelné kurzy nebo se chcete naučit kreslit a malovat nějakou speciální technikouna kterou byste museli čekat, máme tady pro vás intenzivní soukromé lekce.

Exkluzivní lekcePřijedeme k vám a naučíme vás přesně to, co budete potřebovat ! Mají stejnou náplň jako soukromé lekce, ale odehrávají se u vás doma. Nic není nemožné, záleží jen na vašem přání!!!

Figurální malba a portrét na přání – chcete originální dárek pro vaše kamarády a blízké? Kupte jim tento kurz. Užijete si spoustu zábavy, poznáte radost z tvorby a ještě si odnesete zajímavé dílko domů. Super jako narozeninový dárek pro kolegy z práce nebo zážitek pro celou rodinu. Zařídíme pózování modelu/modelky a současně výuku kresby. Je jen na vás, zda to chcete pojmout jako velkou legraci nebo opravdovou výuku.

 

namiru
firemni2n

Firemní kurzy

Zaměřené na zvýšení výkonnosti, propojení pravé a levé mozkové hemisféry, stmelení kolektivu, zlepšení komunikace na pracovišti, posílení sebevědomí jednotlivce. Ochota nalézat jiné úhly pohledu a potažmo jiná řešení, zvýšení produktivity práce – všechny tyto atributy můžeme garantovat po absolvování našeho kurzu.

On-line kurzy

Máme pro vás i nabídku mnoha on-line kurzů. Nabízíme své vlastní on-line kurzy zaměřené na malování a můžeme vám doporučit i Kurzy pro radost, kde mají širokou nabídku. Stačí si jen vybrat a můžete tvořit z pohodlí vašeho domova.

online2

[WP-Coder id="1"]