fbpx
Menu Zavřeno

Showing the single result

Zájezdy

Relaxační pobyty pořádáme u moře v  Chorvatsku.  Ve spolupráci s CK Duhatour organizujeme každým rokem týdenní pobyty v nádherných letoviscích na Makarské riviéře. Spojuje nás nejen touha malovat, ale i vidět nová malebná místa, společně s partou bezva přátel trávit čas. Jezdí s námi i turisti, cyklisti, rybáři a lidé, kteří nechtějí být o dovolené sami. Každý se tu může cítit skvěle! Je to bezva prostor pro seznámení a užít si život naplno!

 • Chorvatsko – relaxační dovolená u moře 2023

  16.6. - 25.6. / 23.6. - 2.7. / 1.9. - 10.9. / 8.9. - 17.9. 2023 s malováním, legrací a večerním programem

  Nemůže být nic lepšího než letní prázdninový pobyt u moře v partě pohodových a smějících se lidí.
  Pohoda, slunce, jemný vánek od moře, relax a k tomu sklenička vína, dobrá parta, výborné zázemí. To vše získáte na naší relaxační dovolené. Náš pobyt je navíc okořeněn malováním, grilováním, sportovními aktivitami a společnými večery.
  Pod vedením zkušené a zábavné lektorky Míši Franzové si přijdou na své začátečníci i pokročilí, malující i nemalující, dospělí i děti.

  Cena uvedená na našich stránkách je pouze orientační bez uplatněných slev. Slevy a smlouva se řeší s cestovní kanceláří a vaše dovolená vyjde ještě levněji! Z tohoto důvodu je v košíku 0.

Máte dotazy? Kontaktujte nás na: kurzy@atelierhamaka.cz