fbpx
Menu Zavřeno

Showing all 6 results

Ateliérové stojany

 • Hodnocení 0 z 5
  2 470 

  Malířský stojan HAMAKA ATELIÉROVÝ je vyráběn z kvalitního bukového dřeva. Na tomto stojanu je možné malovat ve svislé, ale také ve vodorovné poloze. Tento stojan používáme i v našem ateliéru.

  Max. výška plátna: 138 cm.
  Velikost stojanu v rozloženém stavu: 66,5x60x175 cm.
  Velikost obalu: 17x67x133 cm.
  Hmotnost: 8 kg

 • Hodnocení 0 z 5
  756 

  Malířský stojan REMBRANT I. je vyráběn z kvalitního bukového dřeva s povrchovou úpravou ekologickým olejem. Posun podpěrného korýtka pro plátno je zajištěn pomocí objímky a šroubů. Využívá se především pro výstavy obrazů, pro školy. Malířský stojan může být vhodný i pro děti, ale nejedná se o dětský malířský stojan. Bez horní fixace, v případě potřeby tohoto prvku se dá nahradit Picassem nebo ekonomičtější verzí Sisleym.

  Hmotnost: 5,5 kg
  Maximální výška plátna: 125 cm
  Velikost kartonového obalu: 6 x 61 x 160 cm
  Velikost stojanu ve složeném stavu (h x š x v): 70 x 58,5 x 155 cm

 • Malířský stojan PICASSO

  ateliérový stojan
  Hodnocení 0 z 5
  1 418 

  Profesionální malířský stojan s jednoduchým podpěrným korýtkem. Náš nejprodávanější model.

  Malířský stojan Picasso je vyráběn z kvalitního bukového dřeva a je povrchově ošetřen ekologickým olejem. Posun vodící tyče s podpěrným korýtkem pro plátno je zajištěn kovovým mechanismem. Výhodou je jednoduché sestavení, dobrá manipulace, dostatečná velikost plátna a profesionální provedení. Oblibu si tento malířský stojan nalezl zejména u studentů. Vhodný je však pro všechny – začínající umělce i profesionály. Děti i dospělé.

  Hmotnost: 8 kg
  Maximální výška plátna: 130 cm
  Velikost kartonového obalu: 17,5 x 56 x 165 cm
  Velikost stojanu ve složeném stavu (h x š x v): 70 x 55 x min. 164 max. 238 cm

 • Malířský stojan GOYA

  ateliérový stojan
  Hodnocení 0 z 5
  2 118 

  Malířský stojan Goya je velice kvalitním a nejprodávanějším stojanem z řady tzv. “Háčkových” stojanů.

  Malířský stojan Goya je nejmenší ze skupiny tzv.”Háčkových” stojanů, které se vyznačují tím, že po celé délce opěrné plochy plátna jsou boční vzpěrné lišty stejně vzdálené od středu, tudíž plátno je lépe fixováno. Čtvercová základna zajišťuje velice dobrou stabilitu. Posun vodící tyče s podpěrným korýtkem pro plátno je zajištěn kovovým mechanismem. Zdvojené korýtko skýtá prostor pro odkládání výtvarných pomůcek. Malířský stojan je vhodný pro svou stabilitu a opěrnou plochu pro velké formáty pláten. Vyroben je z kvalitního bukového dřeva s povrchovou úpravou ekologickým olejem. Je určen pro všechny věkové kategorie. Oblibu si však našel ve školách a u profesionálních výtvarníků.

  Hmotnost: 12.5 kg
  Maximální výška plátna: 138 cm
  Velikost kartonového obalu: 15 x 55 x 165 cm
  Velikost stojanu ve složeném stavu (h x š x v): 61 x 51 x min. 197 max. 260 cm

 • Hodnocení 0 z 5
  3 183 

  Malířský stojan Robusti I. je vyráběn z kvalitního bukového masívu s povrchovou úpravou ekologickým olejem. Je robustní konstrukce a pro lepší manipulací je vybaven kolečky s brzdou. Malířský stojan je velmi stabilní pro malování velkých formátů pláten. Samozřejmostí je pohybový kovový mechanismus, dvojité podpěrné korýtko a fixační jezdec. Malířský stojan Robusti I. je určen především pro školy a profesionální výtvarníky.

  Hmotnost: 14 kg
  Maximální výška plátna: 135 cm
  Velikost kartonového obalu: 20,5 x 65 x 165 cm
  Velikost stojanu ve složeném stavu (h x š x v): 61 x 62 x min. 163 max. 270 cm

 • Hodnocení 0 z 5
  5 863 

  Robustní malířský stojan. Výhodou oproti Robusti I je možnost oboustranného používání stojanu.

  Malířský stojan Robusti II je vyráběn z kvalitního bukového masívu s povrchovou úpravou ekologickým olejem. Rozdíl oproti malířskému stojanu Robusti I je možnost oboustranného používání. Stojan má dvě táhla s podpěrnými korýtky a fixačními jezdci. Posuv středového táhla s korýtkem je zajištěn kovovým mechanismem. Pro lepší manipulací je malířský stojan vybaven kolečky s brzdou. Malířský stojan Robusti II je stejně jako Robusti I určen především pro školy a profesionální výtvarníky.

  Hmotnost: 20 kg
  Maximální výška plátna: 160 cm
  Velikost kartonového obalu: 16 x 67 x 168 cm a 15 x 67 x 65 cm
  Velikost stojanu ve složeném stavu (h x š x v): 64 x 66 x min. 165 max. 280 cm

[WP-Coder id="1"]