fbpx
Menu Zavřeno

Showing 1–16 of 22 results

 • Dárkový poukaz

  na kurzy i výtvarné potřeby
  Hodnocení 0 z 5
  1 000  - 14 000 

  Nezapomenutelný dárek je zážitek, který získá Váš obdarovaný na našem výtvarném kurzu v ateliéru Hamaka! Ocitne se ve skvělé partě lidí, naučí se malovat a ještě si odnese dárek v podobě obrazu.

 • 560  - 7 690 

  Ochutnáte od všeho, co kresba i malba může přinášet, vyzkoušíte si všechny kreslící materiály, tužku, uhel, rudku, suchý pastel a další polovina lekcí bude věnována malbě a vlastní tvorbě. Technicky zvládneme temperu, akvarel i akryl.

   

 • Kurz malování pro seniory

  úterý (od října)
  Hodnocení 0 z 5
  3 690  - 12 499 

  Přáli jste si vždy malovat, ale za celý život jste si  nenašli na svůj koníček čas? Nebo jste si nevěřili a tak jste raději nešli?
  Nyní již neváhejte a navštivte kurzy malování  určené pro seniory! Máte doma maminku, tatínka, babičku, dědečka či tetu, které baví malování ? Pořiďte jim tento kurz! Procvičí si motoriku, rozvinou tvořivou energii, ocitnou se mezi svými vrstevníky a zlepší si náladu.

  A my vám garantujeme, že je to naučíme!

  Můžete si vybrat mezi kreslícím nebo malebným kurzem, rozdíl mezi kurzy je v ceně materiálu!

 • Krajinomalba suchým pastelem

  sobota 8. ledna 2022
  2 300  - 2 480 

  Krajina, jedno z nejčastějších témat pro malbu či kresbu. Lze ji ztvárnit všemi výtvarnými technikami. My se tentokrát zaměříme na suchý pastel. Je to technika, která Vám umožní kombinaci malby a kresby. S pastely můžeme docílit jemných malířských přechodů nebo s nimi kreslit stejně jako tužkou. Právě pro svou snadnou roztíratelnost, jíž lze docílit sametový efekt, jsou pastely velice často využívány k dynamickým obrazům, které potřebují zachytit rychle světlo a stín. Jsou úžasné v tom, že jimi dokážete vytvořit nádherně barevné obrazy bez použití štětců, vody nebo ředidel.

 • Jednoduchost a krása pastelky

  neděle 30.1.2022, sobota 12.3.2022, neděle 29.5.2022
  Hodnocení 0 z 5
  1 790  - 4 690 

  Pastelky, které zná každý z nás už od dětství, zaznamenaly svůj kvalitativní vývoj. Známe pastelky duhové, voskové, dvojbarevné, metalické, trojhranné.  Vykrývají plochu nádhernými barvami a jsou velice vhodné pro zdůraznění detailů. Pastelky neslouží jen k vykreslování omalovánek, ale dá se s nimi namalovat obraz, který je k nerozeznání od olejomalby. Přijďte si tedy na náš kurz vyzkoušet, co všechno s nimi můžeme dokázat a jaké pastelky použít, aby váš výsledek byl bezvadný!

  Zvýhodněná cena při zakoupení všech tří termínů workshopů.

 • 1 590 

  Zentangle je celosvětovým fenoménem. Zentangle metoda kreslení je jednoduchá a snadno si ji oblíbíte, i když jste přesvědčeni, že neumíte kreslit. Zentangle bourá věkové hranice, kreslit motivy může každý. Zentangle je umění, které vás pohltí a nadchne. Na první pohled může zentangle kresba vypadat složitě, ale opak je pravdou. Každá kresba má svůj postup. Každý zentangle motiv se dá velmi snadno naučit.

   

 • Tvoříme šperky

  středa (od února)
  Hodnocení 0 z 5
  2 850  - 4 999 

  Máte šikovné ruce a touhu tvořit? Nebojíte se při tvorbě ušpinit ruce? Přijďte k nám do Atelieru Hamaka. V tomto pravidelném kurzu vytvoříme šperky z nejrůznějších materiálů.

  Kurzy povede lektorka Lenka Dvořáčková.

 • Krajinomalba – odraz ve vodě

  víkend 12. - 13.2.2022
  Hodnocení 0 z 5
  3 190  - 3 540 
  Vodní hladina je pro malíře krajin velmi vděčným prvkem. Dokáže dodat obrazu zvláštní hloubku a prostor. Namalovat vodní plochu s odrazy okolní krajiny, není ani příliš obtížné. Máme motivy pro začátečníky i pro pokročilé.
  Z dvoudenního semináře si odnesete skvělou olejomalbu a spoustu zkušeností.
 • Hodnocení 0 z 5
  1 190 

  Rychlé, svižné obrázky, které vypadají jako olejomalba. To je enkaustika! Jedná se o úžasně tvořivé malování horkým voskem. Je to jednoduchá, znovuobjevená antická technika malování, vhodná pro každého. Nemusíte umět kreslit a přesto vznikají přenádherné fantazijní motivy! Tentokrát na téma Svatý Valentýn.

 • Dopolední tvořivé kurzy

  středa (od února)
  Hodnocení 0 z 5
  2 850  - 8 817 

  Ve tvořivém kurzu si přijdou na své všichni kreativci, kteří tak budou moci rozvíjet svou fantazii. Budeme tvořit z papíru, korku, kamínků, dýhy, textilu i starých ponožek. Fantazii se meze nekladou. Kurz je vhodný i pro maminky s malými dětmi.

 • Hodnocení 0 z 5
  4 390  - 7 190 

  Chtěli byste umět malovat a přitom využít počítačové techniky? Kdekoliv a kdykoliv, bez pláten, barev a štětců?  Ponořte se do světa moderní tvorby, dnes může digitálně malovat každý!

  Nemusíte být technik. S tabletem a s dotykovým perem vás bude držet pouze vaše fantazie.

 • Hodnocení 0 z 5
  1 390 

  Na tomto kurzu pronikneme do tajů výroby šperků technikou korálkové výšivky. Jedná se o relativně snadnou, ale nesmírně kreativní techniku, která skýtá prakticky neomezené možnosti co se týká tvaru nebo typu šperku. Řekneme si o používaném materiálu i samotné technice. Vytvořený šperk potěší nejen vás, ale můžete obdarovat i své blízké.

 • Intuitivní malba

  neděle 27. února 2022, neděle 24. dubna 2022
  1 890  - 2 340 

  Relaxační setkání pro uvolnění vaší tvořivosti  s výtvarnicí Michaelou Franzovou.
  Nečekejte nic od sebe, pojďte si hrát! Workshop pro uvolnění vaší tvořivosti,  relaxační a spontánní.
  Nebudete se porovnávat s předlohou, budete tvořit sami a ze sebe. Pomůžeme vám otevřít vaši fantazii, uvolnit se a nahlédnout do vlastního nitra. Po počátečních rozpacích zjistíte, že je to ta nejlepší cesta pro uvolnění vaší tvořivosti.

  Poznej sám sebe! Uvolni se a tvoř!

 • Divoký portrét

  víkend 5. - 6. 3. 2022
  Hodnocení 0 z 5
  3 380  - 3 990 

  Zajímá vás výraz obličeje? Chcete tvořit správné proporce ? Vezměte si to nejlepší z portrétové tvorby. Zjistíte, že lze vyjádřit duši člověka. Emoce malby lidské tváře si zamilujete.

 • Hodnocení 0 z 5
  1 890 

  Nemusíte být zrovna grafik, abyste zjistili, že grafická technika linorytu vás strhne natolik, že po absolvování kurzu se vrhnete do rytí a tisku jednodušších černobílých i barevných motivů sami.

 • Kurz grafické tvorby

  sobota 19.3.2022 / sobota 23.4.2022 / sobota 21.5.2022
  Hodnocení 0 z 5
  1 390  - 3 490 

  Kurz je určen k osvojení dovedností počítačové grafiky více směrů – digitální umělecká i propagační, je vhodný pro všechny kteří se chtějí obor naučit ale také k prohloubení vědomostí. Svou osnovou a komplexností je určen opravdu všem i začátečníkům. Je nutné si předem obstarat licenci k programu Affinity designer. Tento program jsem vybrala z dvou důvodů, dokonale propojuje vektor a bitmapu, licence k programu je celoživotní a v porovnání s cenou jiných programů je to nejlepší varianta.

  Při zakoupení všech tří bloků najednou zvýhodněná cena.

  Kurz povede lektorka Bára Horsáková.