fbpx
Menu Zavřeno

Showing the single result

Pobyty v přírodě

Malování v přírodě je zážitkem, který je nezapomenutelný. Příjemný vánek, šplouchání moře, brilantní jiskření, západ slunce, panoramatické výhledy. To vše lze zachytit na našich plenérech v Beskydech, Jeseníkách či u moře. Zájezdy pořádáme do míst, které jsou pro umělce zajímavé. Dostat se tam s partou dobrých přátel za skvělé peníze, to už je pořádná radost!

 • Chorvatsko – relaxační dovolená u moře 2023

  16.6. - 25.6. / 23.6. - 2.7. / 30.6. - 9.7. / 1.9. - 10.9. / 8.9. - 17.9. 2023 s malováním, legrací a večerním programem

  Nemůže být nic lepšího než letní prázdninový pobyt u moře v partě pohodových a smějících se lidí.
  Pohoda, slunce, jemný vánek od moře, relax a k tomu sklenička vína, dobrá parta, výborné zázemí. To vše získáte na naší relaxační dovolené. Náš pobyt je navíc okořeněn malováním, grilováním, sportovními aktivitami a společnými večery.
  Pod vedením zkušené a zábavné lektorky Míši Franzové si přijdou na své začátečníci i pokročilí, malující i nemalující, dospělí i děti.

  Cena uvedená na našich stránkách je pouze orientační bez uplatněných slev. Slevy a smlouva se řeší s cestovní kanceláří a vaše dovolená vyjde ještě levněji! Z tohoto důvodu je v košíku O.

Máte dotazy? Kontaktujte nás na: kurzy@atelierhamaka.cz