fbpx
Menu Zavřeno

Nabídka kurzů Ateliéru Hamaka

Prázdninové kurzy

Přijďte se odreagovat o prázdninách a užijte si s námi pohodu při malování. Nabízíme prázdninové kurzy pro děti i dospělé. 

Příměstské
tábory

Budou Vaše děti o prázdninách doma, ale nechcete, aby seděly u počítače? Chcete jim ukázat tvůrčí prostředí?
Náš příměstský výtvarný letní tábor je tu od toho! Děti získají krásné zážitky v kolektivu vrstevníků a naučí se spoustu zajímavých výtvarných technik.

Prázdninové pravidelné kurzy

Kurzy probíhají o prázdninách pravidelně každý týden od pondělka do pátku. Zvolíte si den a čas, který vám vyhovuje a můžete se těšit příjemnému inspirativnímu prostředí a skvělé partě lidí a především individuálnímu přístupu! Seznámíme vás s různými technikami a vyzkoušíte všechny druhy materiálu a nemusíte nic kupovat!

Prázdninové 5-ti denní kurzy

Kurz pro všechny, kteří by rádi začali malovat a neví jak! Během pěti dnů se dozvíte vše, co k začátkům malby a kresby budete potřebovat! Seznámíme se s různými materiály a výtvarnými technikami. Po tomhle kurzu už nebudete moci říci, že jste začátečník.

Workshopy

Kurzy probíhají během jednoho či dvou dnů a jsou určeny těm, kteří si chtějí vyzkoušet novou techniku a během krátké chvíle si chtějí namalovat svůj vlastní obraz.

Pravidelné kurzy

Kurzy probíhají pravidelně každý týden od pondělka do pátku. Zvolíte si typ kurzu, den a čas, který vám vyhovuje a můžete se těšit příjemnému inspirativnímu prostředí, skvělé partě lidí a především individuálnímu přístupu!

[WP-Coder id="1"]