fbpx
Menu Zavřeno

Výstava kurzistů na téma Afrika – Vinný sklep U Mostu 

Vstupte do světa ohromujících barev, živých emocí a fascinujícího umění na výstavě ve vinotéce Vinný sklep U Mostu!

Po neskutečně vzrušujícím roce vám přinášíme exkluzivní prodejní výstavu, na níž září mistrovské kousky od talentovaných absolventů malířského ateliéru Hamaka.

Tito vášniví začátečníci se během krátké doby vypracovali na úroveň, kde jejich umělecká díla nesou světlo talentu a houževnatosti. Vystavené obrazy nejenže odrážejí jejich umělecký růst, ale také přibližují život v zapomenutém světadílu – Africe.

Unikátní výstava na téma Afrika vám přináší vzácnou příležitost zakoupit originální díla, která reflektují život domorodých obyvatel, krásu afrických žen, bujnou přírodu a fascinující zvířecí království. Nechte se unést do světa, kde se barvy prolínají s emocemi a kreativitou.

Při návštěvě naší výstavy budete mít možnost zakoupit nejen krásné výtvarné kousky od talentovaných umělců, ale také přispět k dobré věci. Část výtěžku z prodeje uměleckých děl půjde na podporu neziskové organizace Adra, která se věnuje humanitární pomoci v Africe.
Tím, že si zakoupíte některý z unikátních obrazů na naší výstavě, stáváte se součástí nesobeckého příběhu a pomáháte nám šířit radost a podporu tam, kde je to skutečně potřeba.

Přijďte s námi sdílet krásu umění a zároveň poskytněte pomoc těm, kteří ji nejvíce potřebují. Vaše podpora má sílu měnit svět. Těšíme se na setkání s vámi na výstavě ve Vinném sklepě U Mostu!

Přijďte nás navštívit od 1. do 31. května ve vinotéce Vinný sklep U Mostu v Ostravě. Nechte se pohltit světem, kde se setkává barevná paleta s duší Afriky. Těšíme se na vás!

[WP-Coder id="1"]