Menu Zavřeno

Pravidelné výtvarné kurzy

Kurzy probíhají pravidelně každý týden od pondělka do pátku. Můžete se na nich naučit kresebné i malebné techniky, podle svého uvážení a nadšení.

Slouží i pro přípravu na přijímací zkoušky na SŠ a VŠ. Provedeme vás základní desetilekcovou přípravou, ale mnohem více oceníte semestrovou přípravu. Naučíte se pracovat se světlem a stínem, vyjádřit objemy, zachytit tvary, probereme čelní i nárožní perspektivu. Dozvíte se spoustu informací o zlatém řezu, kompozici, vzdušné perspektivě, barevném kruhu. Vyzkoušíte všechny druhy materiálu a nemusíte nic kupovat! Materiál je v ceně!

Víkendové a jednodenní kurzy

Kurzy zážitkové i výukové. Intenzivní práce několik hodin denně vás přivede k fascinujícím výsledkům. Odnášíte si hotový obraz, který pak už jen stačí pověsit na stěnu.
Pokud nemáte čas přes týden, můžete se naučit techniky během jednoho či dvou dnů právě na tomto typu kurzů.
A také pro Vás pozýváme malíře s obrovskými zkušenostmi, aby vám je předali a naučili Vás krásně malovat. Tyto kurzy Vás posunou mílovými kroky kupředu!

Zájezdy, plenéry

Malování v přírodě je zážitkem, který je nezapomenutelný. Příjemný vánek, špoluchání moře, západ slunce, brilantní jiskření. To vše lze zachytit na našich plenérech v Beskydech či u moře.
Zájezdy pořádáme do míst, které jsou pro umělce zajímavé Dostat se tam s partou dobrých přátel za skvělé peníze, to už je pořádná radost!

Firemní kurzy

Jednodenní či vícedenní kurzy zaměřené na zvýšení výkonnosti, propojení pravé a levé mozkové hemisféry, stmelení kolektivu, zlepšení komunikace na pracovišti, posílení sebevědomí jednotlivce. Ochota nalézat jiné úhly pohledu a potažmo jiná řešení, zvýšení produktivity práce – všechny tyto atributy můžeme garantovat po absolvování našeho kurzu.

Soukromé hodiny

Pokud se vám nehodí žádné pravidelné kurzy nebo se chcete naučit kreslit a malovat nějakou speciální technikouna kterou byste museli čekat, máme tady pro vás intenzivní soukromé lekce.

Dárkové poukazy

Rádi byste obdarovali někoho blízkého, ale nevíte si rady s výběrem? Dárkový poukaz vám vystavíme na částku, kterou chcete darovat a obdarovaný si sám vybere kurz.

Kurzy on – line

Máme pro vás i nabídku on-line kurzů. Jsou všeho druhu malovací, tvořivé, nápadité, byznys, pro zdraví, pro nastávající maminky. Stačí si jen vybrat a tvořit pak budete v klidu domova.

S námi je radost tvořit!

×

Sledujte nás na Facebooku