Menu Zavřeno

Automatická kresba trochu jinak

31. 5. 2020, 9:00 – 15:00 hod

Workshop pro uvolnění Vaší tvořivosti, relaxační, léčivý a hravý. S podporou řízené meditace se dostanete do hladiny alfa. Vaše uvolnění bude hmotně zaznamenáno a tak si odnesete z tohoto kurzu maximální relax, zvýšíte energetický potenciál a tvořivost uvolníte do svého obrazu.

Kresba tužkou – světlo a stín

7. 6. 2020, 9:00 – 15:00 hod

Tužka je základem pro všechny ostatní techniky. Proto je důležité, aby se každý výtvarník naučil dobře kreslit tužkou. Zvládne li tento prostředek, další možnosti se před vámi samy otevřou. Tužka je přenosná a nenáročná. K práci s ní potřebujete jen několik jednoduchých pomůcek a chuť naučit se s nimi pracovat.

Malba květin olejem s Marií Veselskou

13. – 14. 6. 2020, 9:00 – 15:00 hod

S malířkou Marií Veselskou se ponoříme do malby květin. Budeme malovat olejem, a ukážeme si, jak s ním pracovat lehce a přitom precizně. Projdeme si začátky olejomalby, ukážeme si techniku práci se štětci a pojidly, jak míchat barvy, jak dosáhnout jemných kontrastů. Z dvoudenního semináře si odnesete jeden hotový obraz a spoustu zkušeností.

Výroba vlastního divadla – upcyklační dílna

21. 6. 2020, 9:00 – 16:00 hod

Překvapte své milované originálním dárkem! Zavzpomínáme na dětství a pustíme se do vyrábění krásné, funkční loutky. Vyrobíme si svého prince, princeznu, černokněžníka, ježibabu nebo Fantomase. Až budeme mít vše hotovo, celý cyklus zakončíme výrobou svého vlastního divadla a loutky uložíme do svého kufříku.

Plenér v Beskydech

26. 6. – 28. 6. 2020, pátek – neděle – Bystré, Frenštát pod Radhoštěm

Už jste se setkali s pojmem plenér? Pokud ano, víte, že se jedná o malování v přírodě tzv. na vzduchu“( francouzsky en plein air).
Je to tak jiné, malovat v ateliéru podle předlohy anebo si sednout ven na stoličku, mít před sebou plátno či čtvrtku papíru a hledat svůj motiv. Pracovat trochu rychleji, aby vám slunce neodešlo do dáli a nezměnilo stíny, nebo si vzít na sebe pláštěnku a zachytit v krajinu v dešti.

Kombinovaná technika podle Lowella

12. 7. 2020, 9:00 – 15:00 hod

Máte potřebu tvořit a nevíte jak na to? Tak to pojďte zkusit!
Představíme vám malíře Herrera Lowella, jehož obrazy jsou oslňující oslavou přírody, s nádhernými barvami a s bohatou krajinou, překypující životem a plnou slunečního světla. Každý obraz nás zve k úsměvu a je plný vnitřní vitality a hojnosti.

Relaxační kreslení – základní vzory černobílé

18. 7. 2020, 9:00 – 15:00 hod

Dopřejte si chvilku pohody, popusťte uzdu své fantazii a nechte se unést do svého vnitřního světa. Odpočinete si od každodenního stresu a vytvoříte něco krásného.
Na tomto kurzu budeme využívat metodu Doodle art v černobílém provedení. Překrásné motivy Vás pohltí a nadchnou.
Tvoření je relaxace!

×

Sledujte nás na Facebooku