Menu Zavřeno

Malování u moře: Chorvatsko – Gradac

Nemůže být nic lepšího než letní prázdninový pobyt u moře spojený s malováním. Pohoda, slunce, jemný vánek od moře, relax a k tomu sklenička vína a plátno s barvami a štětcem. Dobrá parta, výborné zázemí. To vše získáte na našem malovacím plenéru a ještě mnohem více. Dozvíte se spoustu detailů o malování, technikách, teorii, pravé mozkové hemisféře, intuitivní malbě. Zklidníme se meditací a popustíme uzdu svojí tvořivosti. Pod vedením zkušené a zábavné lektorky Míši Franzové si přijdou na své začátečníci i pokročilí.

Městečko Gradac je starobylé a velmi klidné. Pobřežní promenáda láká k posezení v restauracích, obchůdky podél promenády zvou k nákupům. Večer se zde tančí v hotelových komplexech, jídla v restauracích jsou za velmi slušné ceny. Moře je cca 60 metrů od velmi luxusního ubytování. A v rámci ubytování budeme mít přístup na obrovskou terasu, kde budeme malovat kromě jiného večerní pohled na starobylý Gradac!

Na tento pobyt s námi pojede cvičitelka jógy Jana Fedorčáková. Můžete s ní cvičit a meditovat každý den ráno a večer nebo dle výběru za příplatek 200,- Kč/týden.
Chceme vás rozmazlovat plnými doušky a tak s námi pojede i masérka Dagmar Holešová se svými vonnými oleji a jemnými masážemi.

KDY:

11.- 20. září 2019: 6090,- Kč

Fantastická cena: zahrnuje pobyt, dopravu, lektorné ( 10 hodin), Pobytová taxa 350,- Kč
Děti mají slevu 12-18 let – 200,- Kč, 6 -12 let – 500,- Kč a bez taxy
S vlastní dopravou odečet 1 000,- Kč/osoba
Nemalující sleva 500,- Kč.
Pokud zůstanete 14 dní máte slevu ve výši odečtu dopravného. 

Počet rezervovaných kapacit omezen! Přihlášku a zálohu zašlete co nejdříve.
Před přihlášením se informujte o volné kapacitě v CK.

přihláška a info Gradac 11.9. -20.9.2020

Popis ubytování:

Apartmánový dům „Vesna“ je situován cca 60 metrů od moře, studia i apartmány jsou zcela vybavené a klimatizované, součástí studií/AP je TV, SAT, WiFi. Velkou předností tohoto domu je sluneční terasa – solárium s venkovní sprchou, volně přístupná pro všechny klienty ubytované v AP domě. Na terase jsou stoly, židle a venkovní sprcha. Více informací ->

S sebou si vezměte Vaše výtvarné potřeby, seznam obdržíte po zaslání přihlášky a platbě zálohy ( rozesíláme hromadně 30 dní před začátkem zájezdu).

Platba na účet cestovní kanceláře Duhatour 1662331399/0800, VS číslo smlouvy bez lomítka, smlouvu dodá CK.
Telefon na cestovní kancelář: 596 911 424, 775 637 066.

×

Sledujte nás na Facebooku