fbpx
Menu Zavřeno

Showing 1–16 of 18 results

 • Hodnocení 0 z 5
  1 595 

  S výtvarníkem “Dragos” se podíváte pod pokličku současné pouliční tvorby. Provede vás prací s sprejem a dá praktické tipy do výběru nástrojů u tohoto velice dostupného média. Vyzkoušíte si vyřezat dvoubarevnou šablonu a její následnou aplikaci. Dále se pak dozvíte o nástupu tohoto současného trendu na výtvarnou scénu.

 • Malování kamínků

  neděle 24. ledna 2021, neděle 11.7.2021, sobota 2.10.2021
  Hodnocení 0 z 5
  1 290  - 2 890 

  Určitě jste již slyšeli o malování kamínků či kamenů. Nejvhodnější jsou hladké oblázky z řeky či moře, ale použít se dají kameny jakéhokoliv tvaru a podle toho je i pomalovat – na hladké pravidelné oblázky třeba broučka nebo berušku, některé kamínky svým tvarem mohou přímo vybízet k malování určitého motivu – domeček, list nebo třeba mobilní telefon, oblíbený je i motiv mandal.

  Kurzy povede lektorka a malířka Michaela Franzová.

   

 • 1 990  - 2 340 

  Nejlepší dárek je zážitek! Hledáte netradiční dárek pro svého partnera? Láká vás zkusit si malování akvarelem či akrylem? Můžete přijít na kurz i s partnerem a vzájemně se obdarovat svým srdcem.

  Kurz povede lektorka a malířka Michaela Franzová.

 • Špachtlování podle Afremova

  víkend 30. - 31. 1. 2021
  3 290  - 3 640 

  Chcete mít doma obraz světoznámého autora a umět jej namalovat za dva dny?
  Chcete se naučit pracovat se špachtlí a umět používat zářivé odstíny barev? Pak jste tady správně.
  Dostanete vybrat z předloh malíře Leonida Afremova, jehož obrazy vynikají výraznou barevností v základních barvách. Nemusíte se bát, že to nezvládnete, vše vám bude vysvětleno krok za krokem. Dvoudenním kurzem špachtlování Vás provede lektorka a malířka Michaela Franzová.

 • Valentýnská kytice a jmenovka

  sobota 6. února 2021
  Hodnocení 0 z 5
  1 190 

  Blíží se svátek všech zamilovaných a je to příležitost překvapit miláčka něčím originálním. Nemusíte chodit do květinářství pro drahou kytici, která za chvíli uvadne. Máte výjimečnou příležitost se naučit vyrábět kytici z papíru!!! A k tomu jako bonus získáte i jmenovku, kterou si sami vyrobíte.

  Kurzem vás provede lektorka Dita Váňová.

 • Kreslíme komiksové postavičky

  neděle 7. února 2021, neděle 7. března 2021, neděle 4. dubna 2021
  1 390  - 3 790 

  Stejně jako film nebo knihy i komiks má svůj vlastní jazyk, svá pravidla, kterými vyjadřuje děj příběhu a myšlenky jednotlivých postaviček. Chcete se je naučit kreslit nebo v jejich kresbě zdokonalit? Seznámit se se základními pravidly tvorby komiksu a kresby obecně. Přenést na papír svůj vlastní komiksový příběh?

  Jedná se o jednodenní kurz kresby komiksových postaviček, ale je možno přihlásit se na všechny tři nedělní termíny za zvýhodněnou cenu.

 • Příměstský tábor s malováním

  15. 2. - 19. 2. 2021 (pondělí – pátek)
  3 900 

  Budou Vaše děti o jarních prázdninách doma, ale nechcete, aby seděly u počítače? Chcete jim ukázat tvůrčí prostředí?
  Náš příměstský výtvarný jarní tábor je tu od toho! Děti získají krásné zážitky v kolektivu vrstevníků a naučí se spoustu zajímavých výtvarných technik.

  Kurzy vede lektor Dominik Pohludka.

   

   

   

 • Malování židlí

  sobota 27. února 2021
  1 590 

  Uvažovali jste někdy, co se starým nábytkem, třeba dřevěnou židlí? Vyhodit nebo recyklovat?
  Starým věcem můžeme vdechnout nový život a při tom si vytvořit originální kousek do svého interiéru. Do dětského pokoje, pracovny či kuchyně. Je to jen na Vaší fantazii.

  Kurz povede lektorka a malířka Míša Franzová.

 • Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou

  víkend 6. - 7. března 2021
  2 190 

  Kurz kreslení pravou hemisférou je cíleně zaměřen na odblokování schopnosti kreslit, kterou si nosíme všichni v sobě. Během jediného víkendu se naučíte kreslit věci a obličej tak, jak je vidíte. Každý, kdo přijde na kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou, již druhý den odchází s vlastnoručně vytvořeným portrétem.

  Kurzy povede lektorka a malířka Michaela Franzová.

 • Hodnocení 0 z 5
  1 190 

  Blíží se svátek všech žen – Mezinárodní den žen, a je to příležitost překvapit přítelkyni, manželku, maminku, babičku či sestru něčím originálním. Nemusíte chodit do květinářství pro drahou kytici, která za chvíli uvadne. Máte výjimečnou příležitost se naučit vyrábět kytici z papíru!!! A k tomu jako bonus získáte i jmenovku, kterou si sami vyrobíte.

  Kurzem vás provede lektorka Dita Váňová.

 • Malba květin akrylem

  sobota 27. března 2021
  1 890  - 2 240 

  Jednodenní kurz malby akrylem s tématem květin a květinových zátiší. Přijďte si užít relax do příjemných prostor našeho ateliéru.

  Kurzem vás provede lektorka a malířka Michaela Franzová.

 • 3 290  - 3 640 

  Chcete se naučit pracovat se světlem a stíny a přitom využít nádhernou jiskřivost fauvistických  barev?

  Dvoudenním kurzem malování akrylem vás provede lektorka a malířka Michaela Franzová.

 • Hodnocení 0 z 5
  1 090 

  S výtvarníkem “Dragos” se podíváte pod ruku Andyho Warhola. Provede vás prací s návrhem, tiskem a kolorováním.

  Technika blotted line vám bude vysvětlena a předvedena. Každý z účastníků si vybere svou předlohu z předpřipravených motivů nebo si donese fotografii formátu A4.

 • Léčivé malování

  sobota 24. dubna 2021, sobota 22. května 2021, sobota 10. července 2021
  1 690  - 5 010 

  Relaxační setkání pro uvolnění vaší tvořivosti  s výtvarnicí Michaelou Franzovou.
  Nečekejte nic od sebe, pojďte si hrát! Workshop pro uvolnění Vaší tvořivosti,  relaxační a spontánní.
  Nebudete se porovnávat s předlohou, budete tvořit sami a ze sebe. Po počátečních rozpacích zjistíte, že je to ta nejlepší cesta pro uvolnění Vaší tvořivosti.

 • Hodnocení 0 z 5
  1 190 

  Blíží se svátek všech maminek – Den matek, a je to příležitost překvapit maminku něčím originálním. Nemusíte chodit do květinářství pro drahou kytici, která za chvíli uvadne. Máte výjimečnou příležitost se naučit vyrábět kytici z papíru!!! A k tomu jako bonus získáte i jmenovku, kterou si sami vyrobíte.

  Kurzem vás provede lektorka Dita Váňová.

 • 3 290  - 3 640 

  Na našem výtvarném workshopu se naučíte teorii barevného kruhu a vyzkoušíte si, jak se maluje akrylovými barvami nebo olejem. Dostanete vybrat z pestrých a barevných předloh. A nemusíte se bát, že to nezvládnete. Obdržíte spoustu cenných rad jak efektivně na to. Kurz je určen i pro ty, co nikdy nemalovali! Malování podle předlohy doplníme i malbou abstraktu, ať už v samostatném obraze nebo v pozadí.

  Dvoudenní kurz povede lektorka a malířka Michaela Franzová.