Zentangle a stínování

13. července 2019 – sobota – 9.00 – 15.00 hod_

Zentangle je celosvětovým fenoménem. Zakladateli zentangle techniky jsou Rick Roberts a Maria Thomasová. Zentangle metoda kreslení je jednoduchá a snadno si ji oblíbíte, i když jste přesvědčeni, že neumíte kreslit. Zentangle bourá věkové hranice, kreslit motivy může každý. Zentangle je umění, které vás pohltí a nadchne. Na první pohled může zentangle kresba vypadat složitě, ale opak je pravdou. Každá kresba má svůj postup. Každý zentangle motiv se dá velmi snadno naučit.

Na tomto kurzu se naučíte jednotlivé motivy spojovat do tvarů a stínovat. Kvalitním stínováním dosáhnete 3D prostoru. Za doprovodu krásné meditační hudby tak vytvoříte jedinečné výtvarné dílo. Můžete si vyzkoušet několik druhů zentanglových per, speciální gelová pera a jiné výtvarné potřeby, které byste jinak museli draho nakupovat.

Kurz povede lektor Radim Malchárek.

TYTO KURZY JSOU URČENY PRO ZAČÁTEČNÍKY A MÍRNĚ POKROČILÉ!
Počet míst omezen!

Kde: Ateliér Hamaka, Nádražní 3136/138a, Moravská Ostrava

Kdy: 13. července 2019, sobota 9,00 – 15,00 hod.

Cena: 1 590 Kč/ den – kód ZS
Při včas zaplacené záloze min. 14 dní předem sleva 300,- Kč!

Cena zahrnuje všechny pomůcky – papíry, šablony, speciální pera, Derwent fixy, podkladové materiály, tuže, akvarelové pastelky, barvy, pronájem, lektorné.

S sebou si vezměte oblečení na převlečení (abyste se neušpinili) a  přezůvky pro vaše pohodlí. Na místě je k dispozici káva, čaj. Na oběd si  můžeme objednat pizzu nebo si zajdeme společně na oběd.

NUTNÁ REZERVACE PŘEDEM ve formuláři pod textem a platba zálohy ve výši 1000,-Kč nejpozději 14 dní předem, na účet 2300260970/2010 VS 13072019. 
V poznámce uveďte vaše jméno a kód kurzu, např. Nová Lída, ZS. Doplatek kurzu na místě v den zahájení! 
Přihlašujte se prosím automaticky, pokud bude obsazeno, objeví se nápis v úvodní části.
Přihláška se řídí obchodními pravidly na webu.

Registrační formulář
  1. (údaj je povinný)
  2. (údaj je povinný)
  3. (zadejte prosím platný email)
  4. (údaj je povinný)
  5. (údaj je povinný)