Závěr akce Ježíškova vnoučata v Ateliéru Hamaka

Milí malí i velcí malíři,

vánoční akce skončila. Dnes, 19.12. jsme byli předávat dárky babičkám a dědečkům v Domově seniorů na Kamenci. Nasbírali jsme 213 obrázků a přáníček!

Vaše obrázky, které jste zasílali ze všech koutů naší republiky i od našich sousedů, jsme slavnostně předali na besídce. Byla to kouzelná akce:-).

Nejprve vystoupili děti z Mateřské školy Žilinská z Ostravy – Poruby pod vedením p. učitelky Heleny Dvořákové, Jany Vlachové a Šárky Vojtíškové. Zabaletili v Labutím jezeře, zapěli a zaveršovali a všechny dovedli k slzám. Na závěr rozdávali přáníčka, které vyrobili děti ze Základní školy v Hrabyni pod vedením p. učitelky Barabášové, svoje přáníčka z mateřské školy, naše přáníčka z Hamaky.

A pak jsme předstoupili my, zástupci Hamaky, a rozdávali jsme dárečky. Chodili jsme po pokojích, povídali si o životě a radovali se z překvapení v taškách. Přála bych vám vidět ty jejich rozzářené oči, tu radost, že NĚCO dostali! Ukazovali nám, kde to pověsí, co už všechno mají, jaké mají rodiny.

A tak se s vámi aspoń trochu podělíme nasdílením fotek z besídky.

Ještě jednou Vám všem MOC děkuji, bylo krásné od Vás Vaše dárky přebírat a vidět, jaká máte krásná srdce. Udělali jste všem obrovskou radost!

Za Ateliér Hamaka  Míša Franzová