Relaxační výtvarný kurz v Malých Hošticích – Akryl

18. května 2019, 9,00 – 15,00 sobota, Opava – Malé Hoštice_

Na našem výtvarném workshopu se naučíte, jak se maluje akrylovými barvami. Dostanete vybrat z velkého množství pestrých a barevných předloh. A vyzkoušíme si i různé efekty, které lze akrylem docílit. Nemusíte se bát, že to nezvládnete. Kurz je určen i pro ty, co nikdy nemalovali! Malování podle předlohy doplníme i malbou abstraktu, ať už v samostatném obraze nebo v pozadí. Navíc budeme malovat v úžasném  prostoru na Obecním úřadě v Malých Hošticích. Blíží se nám léto a tak přidávám inspiraci k malbě moře.

TYTO KURZY JSOU URČENY PRO ZAČÁTEČNÍKY A MÍRNĚ POKROČILÉ! Počet míst omezen!
 

Kde: Obecní úřad v Malých Hošticích

Kdy: 18. května 2019, 9,00 – 15,00 sobota

Cena: 1 590,- Kč/ kurz/ formát A3 – kód MHA3
Při včas zaplacené záloze min. 14 dní předem sleva 300,- Kč!
Cena zahrnuje tyto pomůcky: deska s plátnem, akrylový šeps, akrylové barvy, papíry, tužky, použití štětců a špachtlí, lektorné.
Objednat si můžete i větší variantu A2 + 200,- Kč – kód MHA2. Výběr varianty uveďte v poznámce platby.

S sebou si vezměte hadry na utření štětce, oblečení na převlečení, přezůvky pro vaše pohodlí, starší prostěradlo nebo malířskou fólii na přikrytí stolu. Na místě je k dispozici káva, čaj. Na oběd si  můžeme objednat pizzu nebo cokoli z donáškové služby.

NUTNÁ REZERVACE PŘEDEM ve formuláři pod textem a platba zálohy ve výši 1 000,- Kč na účet č. 2300260970/2010, nejpozději do 14 dnů před začátkem kurzu, v poznámce uveďte vaše jméno a výběr varianty např. Nová Lída_ kód např. MHA3, VS 18052019. Zápis do kurzu a sleva kurzu se řídí připsáním platby na účet.

Přihlašujte se prosím automaticky, pokud bude obsazeno, objeví se nápis v úvodní části.
Registrační formulář
  1. (údaj je povinný)
  2. (údaj je povinný)
  3. (zadejte prosím platný email)
  4. (údaj je povinný)
  5. (údaj je povinný)
 

Inspirace pro malování a výběr děl kurzistů: