Relaxační výtvarné kurzy v Malých Hošticích

3. 11. 2018_ soboty dle programu 9,00 – 15,00 hod. Malé Hoštice_
Chcete umět namalovat svého kamaráda, miláčka či rodiče podle skutečnosti či fotografie? Nebo namalovat nějaký hezký motiv a pak si jej pověsit na zeď? A což teprve abstrakt zachycující vaše emoce!

Přijďte na náš kurz, není to nic těžkého. Stačí jen mít chuť se něco nového naučit!

Relaxační kurzy vznikly z touhy kurzistů odpočinout si od starostí všedních dnů. Tím, že kreslíte, soustředíte se na svůj vnitřní svět, po určité době se ocitáte v alfa hladinách, kdy nevnímáte prostor a čas a vyčistíte si svoji mysl. Po kurzu malování se cítíte odpočatí jako po čtrnáctidenní dovolené.

Nemusíte nic umět, vše se na kurzu naučíte pod vedením lektorky Michaely Franzové. Začátečníci se naučí, zkušení se zdokonalí. Každý kurz je na jiné téma a najdete je zvlášť v nabídce kurzů v Opavě.

Kurzy se skládají ze dvou částí.

1,Teoretické – naučíme se základní poznatky, jak se učit malovat a tyto poznatky postupně prohlubujeme. Učíme se logiku světla a stínů, perspektivu, vnímání obrysů a tvarů, barevný kruh a vlastnosti barev, zlatý řez, pozitivní a negativní prostor, práci s kompozicí, různé druhy materiálů a podkladů, výtvarné techniky.

2, Praktické – skicujeme, kreslíme, malujeme a tvoříme vlastní obraz

Kde: Obecní úřad Malé Hoštice

Kdy: 9,00 – 15,00 hod. jedna sobota v měsíci, někdy i víkend

Ceny a náplň kurzů upřesněny u každé akce zvlášť.