Relaxační výtvarné kurzy v Malých Hošticích

3. 11. 2018_ soboty dle programu 9,00 – 15,00 hod. Malé Hoštice_
Chcete umět namalovat svého kamaráda, miláčka či rodiče podle skutečnosti či fotografie? Nebo namalovat nějaký hezký motiv a pak si jej pověsit na zeď? A což teprve abstrakt zachycující vaše emoce!

Přijďte na náš kurz, není to nic těžkého. Stačí jen mít chuť se něco nového naučit!

Relaxační kurzy vznikly z touhy kurzistů odpočinout si od starostí všedních dnů. Tím, že kreslíte, soustředíte se na svůj vnitřní svět, po určité době se ocitáte v alfa hladinách, kdy nevnímáte prostor a čas a vyčistíte si svoji mysl. Po kurzu malování se cítíte odpočatí jako po čtrnáctidenní dovolené.

Nemusíte nic umět, vše se na kurzu naučíte pod vedením lektorky a malířky  Michaely Franzové. Začátečníci se naučí, zkušení se zdokonalí. Každý kurz je na jiné téma a najdete je zvlášť v nabídce kurzů v Opavě.

Kurzy se skládají ze dvou částí.

1,Teoretické – naučíme se základní poznatky, jak se učit malovat a tyto poznatky postupně prohlubujeme. Učíme se logiku světla a stínů, perspektivu, vnímání obrysů a tvarů, barevný kruh a vlastnosti barev, zlatý řez, pozitivní a negativní prostor, práci s kompozicí, různé druhy materiálů a podkladů, výtvarné techniky.

2, Praktické – skicujeme, kreslíme, malujeme a tvoříme vlastní obraz

Kde: Obecní úřad Malé Hoštice

Kdy: 9,00 – 15,00 hod. jedna sobota v měsíci, někdy i víkend

Ceny a náplň kurzů upřesněny u každé akce zvlášť.