Portrét s prvky zentanglu a dudlíků

16.9.2017_sobota 12,00 – 18,00 hod. Opava_

Zentangle je celosvětovým fenoménem. Zakladateli zentangle techniky jsou Rick Roberts a Maria Thomasová. Zentangle metoda kreslení je jednoduchá a snadno si ji oblíbíte, i když jste přesvědčeni, že neumíte kreslit. Zentangle bourá věkové hranice, kreslit motivy může každý. Zentangle je umění, které vás pohltí a nadchne.

A což teprve, když se spojí zentangle a dudlíci s malbou portrétu.Kolik úžasných kombinací může vzniknout! Kolika různými technikami lze naši nebo osobnost kamaráda vyjádřit!

Na první pohled může spojení zentaglu, dudlíků a portrétu vypadat složitě, ale opak je pravdou.  Každý motiv se dá velmi snadno naučit. A dudlíci jakbysmet. Že nevíte, co jsou dudlíci? Přijďte na náš kurz, pobavíte se:-).
Kurzy povede lektorka a malířka Michaela Franzová.

Kde: Obecní úřad Malé Hoštice, Opava

Kdy: sobota 16. září od 12.00 – 18.00 hod.

Cena: 1 390,-Kč/ osoba

Cena zahrnuje veškeré pomůcky – papíry, šablony, Sakura pera, podkladové materiály, tuže, akvarelky, akvarelové pastelky, speciální podkladové papíry, režii, lektorné.
S sebou: fotografii formát A4 se zobrazením portrétu – vás, kamaráda, slavné osobnosti na kancelářském papíru nebo fotografii

NUTNÁ REZERVACE PŘEDEM NA E-MAIL: info@atelierhamaka.cz a platba zálohy ve výši 1000,-Kč na účet 2300260970/2010, VS 16092017, nejpozději 10 dní předem. V poznámce uveďte vaše jméno. Bez uvedených údajů není možné platbu identifikovat!
Doplatek kurzu na místě.
Bez zaplacení zálohy platba na místě +300,- Kč!

POČET MÍST OMEZEN! KURZ JE URČEN ZAČÁTEČNÍKŮM I  POKROČILÝM!