Meditační malování – zentangle

11. května 2019_sobota_Ostrava_OBSAZENO!
Zentangle je celosvětovým fenoménem. Zakladateli zentangle techniky jsou Rick Roberts a Maria Thomasová. Zentangle metoda kreslení je jednoduchá a snadno si ji oblíbíte, i když jste přesvědčeni, že neumíte kreslit. Zentangle bourá věkové hranice, kreslit motivy může každý. Zentangle je umění, které vás pohltí a nadchne. Na první pohled může zentangle kresba vypadat složitě, ale opak je pravdou. Každá kresba má svůj postup. Každý zentangle motiv se dá velmi snadno naučit.

Na našem kurzu se naučíte kreslit jednotlivé motivy od jednoduchých po velmi složité a spojovat je do tvarů. Za doprovodu krásné meditační hudby si vyzkoušíte několik výtvarných technik a výběrem jedné vytvoříte jedinečné výtvarné dílo.

Kde: Ateliér Hamaka, Nádražní 3136/138a, Moravská Ostrava

Kdy: 11. května 2019, sobota 9,00 – 15,00 hod.

Cena: 1 590 Kč/ den – kód Z
Při včas zaplacené záloze min. 14 dní předem sleva 300,- Kč!
Cena zahrnuje všechny pomůcky – papíry, šablony, speciální pera, Derwent fixy, podkladové materiály, tuže, akvarelové pastelky, barvy, pronájem, lektorné.

S sebou si vezměte oblečení na převlečení ( abyste se neušpinili) a  přezůvky pro vaše pohodlí. Na místě je k dispozici káva, čaj. Na oběd si  můžeme objednat pizzu nebo si zajdeme společně na oběd.

NUTNÁ REZERVACE PŘEDEM NA E-MAIL kurzy@atelierhamaka.cz a platba zálohy ve výši 1 000,- Kč na účet č. 2300260970/2010, v poznámce uveďte vaše jméno a kód např. Nová Lída_ kód Z, VS 11052019. Zápis do kurzu a sleva se řídí připsáním platby na účet.
Přihlašujte se prosím automaticky, pokud bude obsazeno, objeví se nápis v úvodní části.

TYTO KURZY JSOU URČENY PRO ZAČÁTEČNÍKY A MÍRNĚ POKROČILÉ!
Počet míst omezen!