Malované miniatury jako dárek na vánoce

25. 11. 2018 neděle  9,00 – 16,00 hod. OSTRAVA

Odpočinete si tvorbou abstraktních miniatur
Součástí kurzu je adjustace obrázků
Cílem kurzu je relax, radost z tvorby, hra
Výsledkem jsou například dárečky k Vánocům nebo jiným příležitostem

Co se v rámci jednodenního kurzu naučíte?

Workshop tvorba abstraktních miniatur je určen pro každého, kdo chce na pár okamžiků zapomenout na okolní svět a pouze relaxovat a tvořit. Zároveň je určen pro ty, jenž chtějí dát svým emocím volný průběh a zobrazit je pomocí výtvarného umění. Vytvořené miniaturní abstrakce dokáží být anonymní, ale zároveň říci mnohé, záleží pouze na umělci a jeho tvůrčí fantazii. Seznámíte se s různými výtvarnými technikami – monotyp, monoprint, experimentální tvorba, koláže. Součástí workshopu je paspartování a adjustace. Pasparta a adjustace zvyšuje celkový dojem ze zarámovaného obrázku a také plní estetickou funkci.

Lektorem je usměvavý malíř a grafik MgA. Tomáš Oslizlok.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je vhodný pro koholi v jakémkoli věku. Je vhodný pro odreagování se.

Co si vzít s sebou na kurz?

Vezměte si nejlépe pohodlný oděv, jenž si případně můžete potřísnit barvami. V průběhu kurzu Vám bude k dispozici kuchyňka, kde si budete moci kdykoli vařit čaj a kávu. Vemte prosím žehličku!

Kde: Nádražní 3136/138a, Moravská Ostrava

Kdy: neděle 25. 11. 2018 9,00 – 16,00 hod.

Cena:
1 800,- Kč/ kurz /3 obrázky
Při včasném zaplacení zálohy 14 dní předem sleva na 1 500,- Kč!
Doplatek kurzu na místě!
Cena zahrnuje tyto pomůcky: nařezané sklo síly 2 mm, každý 3 ks, velikosti 25 x 25 cm, tužka, nůž zalamovací profesionální nebo ostrý skalpel, žiletka, kovové pravítko, nůžky, lepidlo Herkules, karton, plátno, vlnitou lepenku, háčky nebo očka na pověšení, lemovací stužka na připevnění háčků, okena a čistý hadr na čištění skla. Zlatý a stříbrný spray, výkresy, štětce, špachtle, akrylové barvy, izolepa, knihařská fólie. Předlohy, lektorné, pronájem.
NUTNÁ REZERVACE PŘEDEM NA E-MAIL a platba zálohy ve výši 1000,- Kč na účet č. 2300260970/2010, nejpozději do 14 dnů před začátkem kurzu, v poznámce uveďte vaše jméno a výběr varianty např. Nováková Lída_ kód Mini,VS 25112018. Zápis do kurzu se řídí připsáním platby na účet.

tel: 604 295 672       e-mail: kurzy@atelierhamaka.cz
Přihlašujte se prosím automaticky, pokud bude obsazeno, objeví se nápis v úvodní části.
TYTO KURZY JSOU URČENY PRO ZAČÁTEČNÍKY A MÍRNĚ POKROČILÉ!
Počet míst omezen !

 

Miniatury