Workshopy s Tomášem

Relaxační kurz malby je pro mne opravdovým zážitkem. Každý týden objevuji v příjemném prostředí ateliéru nové techniky, díky kterým se dostávám k oblastem fantazie, ke kterým bych se v každodenním shonu nedostala.
Tomáš svým přívětivým přístupem dokáže navodit bezpečnou atmosféru, ve které je radost tvořit, objevovat a zkoušet nové věci.
Jana Šotková

Příjemné prostředí a stále veselý a inspirující lektor, který vnáší do naší tvorby pestrost, hravost a výzvy.
Martina Rohlová

Malováním do této doby zcela nepolíbená jsem nadšená jako malé dítě…  Kurz splnil mé představy o  zapojení druhé mozkové hemisféry  vrchovatou měrou a ráda se budu do Hamaky vracet. Tomášovi díky za trpělivost a inspirativní vedení a svým spolumalujícím  za příjemnou společnost. 🙂

Šárka Ožanová 

Kurzy malování navštěvuji velice krátce. Měla jsem možnost setkat se v několika hodinách malby s Tomášem a Ivetou.
Po celou dobu kurzu jsem vždy měla pocit, že jsem mezi příjemnými lidmi, které baví to, co dělají a přitom motivují ostatní kolem sebe.
U Tomáše jsem zjistila, že přesto že jsem absolutní začátečník, při malování nemusím mít obavy z větších formátů. Nastíněním přístupu  k větší bílé ploše papíru před sebou, jsem všechny obavy zahodila. Zjistila jsem, že sice bez zkušeností, ale s o to větší uvolněností v přístupu k pokusům o malbu, mám větší radost.
S Ivetou jsme potom vyzkoušeli několik technik malování. Hodiny strávené pokusy o různé techniky malby byly inspirativní. Navíc v uvolněné příjemné společnosti  s nenásilným vedením, jsem se cítila velice dobře.

Jana Urminská

Příjemný týden plný relaxace. Snad jsem alespoň částečně pochopila základy akvarelu, zakoupila jsem si sadu ke kreslení a budu se věnovat malování. Teď na chvíli odložím olej a akryl. V kurzu vládla příjemná pohoda, k čemuž hodně dopomohl i Tomáš, u kterého oceňuji jeho znalosti a úžasný přístup.

Bronislava

Příjemný relaxační týden plný tvoření. Děkuji Tomášovi za vedení, cenné rady, pomoc i podporu. Zdenka

Tomovi !

Děkuji za laskavý, trpělivý a úžasně lidský přístup. Přeji hodně úspěchů zdraví a štěstí v tvorbě i v životě. Šárka