Kurz malování pravou mozkovou hemisférou – portréty

16. 2. – 17. 2. 2019  víkend 9,00 – 15,00 hod. Ostrava
Přijďte si vyzkoušet, že i vy umíte kreslit a malovat!
Kurz kreslení pravou hemisférou je cíleně zaměřen na odblokování schopnosti kreslit, kterou si nosíme všichni v sobě.Během jediného víkendu se naučíte kreslit věci a obličej tak, jak je vidíte. Každý, kdo přijde na kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou, již druhý den odchází s vlastnoručně vytvořeným portrétem. Během kurzu si hrajeme a pracujeme zároveň. Provádíme různá cvičení, ve kterých „obcházíme“ naši levou hemisféru. Právě levá hemisféra je naším „našeptávačem“, který nás hodnotí, kritizuje a samozřejmě velmi přesvědčivě a logicky upozorňuje na skutečnost, že kreslit neumíme.

Krok za krokem se naučíme jednotlivé techniky a postupy. Po osvojení si základních technik kresby portrétu, kreslení pravou hemisférou a jejich vzájemného propojení, vás čekají neuvěřitelné výsledky.

Kde: Atelier Hamaka, Nádražní 138a, Ostrava

Kdy: sobota až neděle 16. 2.- 17. 2. 2019_9,00 – 15,00 hod.

Cena: 1 950 Kč/ víkend – kód PMH                                                                                           2 150 Kč/ víkend + sada uměleckých tužek – kód PHMST

Při včasném zaplacení zálohy 14 dní předem sleva na 1 650,- Kč/ 1 850,- Kč !
Cena zahrnuje tyto pomůcky: papíry, výkresy, tužky, šablony, předlohy, lektorné, pronájem.

Program:

1. den – teorie, procvičování pravé mozkové hemisféry, pozorování souvztažností mezi pravou a levou mozkovou hemisférou, uvádění do rovnováhy, kresba portrétu bez zkušeností, techniky PMH
2. den – kresba portrétu – druhý den možná skončíme později

S sebou si vezměte oblečení na převlečení, přezůvky – pro vaše pohodlí – není povinné a  dobrou náladu. Obědová pauza bude a objednáme si jídlo nebo navšívíme místní restauraci –  čínská 5 min. od ateliéru.
NUTNÁ REZERVACE PŘEDEM NA E-MAIL: kurzy@atelierhamaka.cz a platba zálohy ve výši 1000,-Kč na účet 2300260970/2010 nejpozději 14 dní předem, VS 16022018, v poznámce uveďte vaše jméno a kód např.  Nováková Lída_PMH.

Doplatek kurzu na místě!

Přihlašujte se prosím automaticky, pokud bude obsazeno, objeví se nápis v úvodní části.

 POČET MÍST OMEZEN! KURZ JE URČEN ZAČÁTEČNÍKŮM ! VHODNÉ I PRO DĚTI NAD 10 LET!