Kurz malování pravou mozkovou hemisférou – portréty

20.1 – 21.1. 2018 víkend 9,00 – 15,00 hod. Ostrava_POSLEDNÍ MÍSTO!
Přijďte si vyzkoušet, že i vy umíte kreslit a malovat!
Kurz kreslení pravou hemisférou je cíleně zaměřen na odblokování schopnosti kreslit, kterou si nosíme všichni v sobě.Během jediného víkendu se naučíte kreslit věci a obličej tak, jak je vidíte. Každý, kdo přijde na kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou, již druhý den odchází s vlastnoručně vytvořeným portrétem. Během kurzu si hrajeme a pracujeme zároveň. Provádíme různá cvičení, ve kterých „obcházíme“ naši levou hemisféru. Právě levá hemisféra je naším „našeptávačem“, který nás hodnotí, kritizuje a samozřejmě velmi přesvědčivě a logicky upozorňuje na skutečnost, že kreslit neumíme.

Krok za krokem se naučíme jednotlivé techniky a postupy. Po osvojení si základních technik kresby portrétu, kreslení pravou hemisférou a jejich vzájemného propojení, vás čekají neuvěřitelné výsledky.

Kde: Atelier Hamaka, Nádražní 138a, Ostrava

Kdy: sobota až neděle 20.1.- 21.1. 2018 _9,00 – 15,00 hod.,

Cena:  1 400 Kč/ víkend

Cena zahrnuje tyto pomůcky: papíry, výkresy, tužky, šablony, předlohy, busta, lektorné, režie.

Program:

1. den – teorie, procvičování pravé mozkové hemisféry, pozorování souvztažností mezi pravou a levou mozkovou hemisférou, uvádění do rovnováhy, kresba portrétu bez zkušeností, techniky PMH
2. den – kresba portrétu – druhý den možná skončíme později

S sebou si vezměte oblečení na převlečení, přezůvky – pro vaše pohodlí, není povinné a  dobrou náladu. Obědová pauza bude a objednáme si jídlo nebo navšívíme místní restauraci.
NUTNÁ REZERVACE PŘEDEM NA E-MAIL: info@atelierhamaka.cz a platba zálohy ve výši 1000,-Kč na účet 2300260970/2010 nejpozději 10 dní předem, VS 20012018, v poznámce uveďte vaše jméno. Doplatek kurzu na místě!

Bez zaplacení zálohy platba na místě +300,- Kč!
 

POČET MÍST OMEZEN! KURZ JE URČEN ZAČÁTEČNÍKŮM ! VHODNÉ I PRO DĚTI NAD 10 LET!