Kurz malby akrylem

17. dubna 2018 – 26. června 2018 – úterý_16,45 hod – 19,00 hod._Ostrava

Jsou určeny pro ty z vás, kteří byste rádi uměli malovat akrylem, ale zatím si netroufáte začít sami. Nemusíte kupovat drahé barvy a pojidla a můžete si vyzkoušet, zda vás tato technika osloví.

Naučíte se teorii, jak barvy namíchat, s čím je pojit, naučíte se pracovat se světlem a stínem, vyjadřovat struktury předmětů a jejich objemy. Při své práci můžete využít hned několik technik malby akrylem – lazurní, pastózní, dry brush, špachtlování, gumování.

Kurz je koncipován na tři roky studií. Pro začátečníky je nachystáno seznámení se s technikami malby a malbou základních tvarů – jablko, strom, voda, moře, vlny, mraky, tráva, zátiší.
Pro mírně pokročilé v druhém školním roce pak malba různými styly: imresionismus, kubismus, fauvismus, pop art, expresionismus, futurismus, surrealismus.a různé krajinné náměty. U krajiny si také pohrajete s její tvorbou v různých úsecích dne, s vyjádřením ročního období. Zaměříme se na portrét a základy figurální malby.
Ve třetím ročníku podporujeme již vlastní tvorbu, hledání vlastního rukopisu, práce s vlastní fantazií a tvorba velkoformátových děl.
Po ukončení tříletého kurzu získáváte osvědčení.
Kurzy povede lektor a malíř Tomáš Oslizlok MgA.
 
Kde: Ateliér Hamaka ( Nádražní 3136/138A, Ostrava )
 
Kdy: 17. dubna 2018 – 26. června 2018 – úterý 16,45 hod – 19,00 hod._Ostrava
 
Cena: 4 050,- Kč
Jednotlivý vstup 500 Kč/osoba/lekce – bez plátna
Jednotlivý vstup 2 lekce s plátnem A3 – 1200,- Kč/osoba
 

Do kurzu se můžete zapsat i později, cena bude dopočítána. Náhrady lekcí se řídí pravidly na webu.

V ceně jsou veškeré pomůcky: stojany, kreslící desky, balící papíry, uhly, tužky, suché pastely, lepenka, výkresy, temperové barvy, papíry, gumy, brusné papíry, modely, podkladové materiály, lektorné, pronájem prostor.

S sebou si vemte věci na převlečení, přezůvky nebo návleky, jádrové mýdlo na mytí štětců, staré hadry na utírání štětců a ručník.
NUTNÁ REZERVACE PŘEDEM na e-mail: info@atelierhamaka.cz a platba zálohy ve výši 1000,- Kč na účet č. 2300260970/2010, nejpozději do 10 dnů před začátkem kurzu,VS 17042018, v poznámce uveďte vaše jméno a příjmení a kód KMA. Doplatek kurzu na místě!
Bez včasného zaplacení zálohy platba  +300,- Kč!
Přihlašujte se prosím automaticky, pokud bude obsazeno, objeví se nápis v úvodní části.

POČET MÍST OMEZEN! KURZ JE URČEN ZAČÁTEČNÍKŮM A MÍRNĚ POKROČILÝM!

Ukázka prací lektora: