Jak namalovat komiks

12. 10. 2019 – 13. 10. 2019_víkend 9:00 – 15:00 Ostrava_

Milujete je od svého dětství a rádi je čtete v časopisech nebo se na ně díváte v televizi. Kreslíte si je na papír, když vás nudí přednáška nebo váš šéf na poradě. Můžou mít malá tělíčka, super háro a obrovské oči. Nebo to může být vysoká  kráska s velkými rty a štíhlým pasem. Ano, to jsou naše komiksové postavičky.

Chcete se je naučit kreslit nebo v jejich kresbě zdokonalit? Chcete mít uvolněnou ruku a naučit se základy kresby? Seznámit se se základními pravidly tvorby komiksu a pak si namalovat svůj vlastní? Naučíte se jak namalovat postavu, jak vyjádřit její pohyb, vymyslet vlastní komiksový příběh. Nebo chcete při kreslení jednoduchých postaviček s velkýma očima (Anime, Manga) pouze relaxovat?

To vše je možné na našem kreslícím kurzu pod vedením Ivany Krištofové.

Na našem kurzu si vyzkoušíte různé kreslící materiály – akvarelové pastelky, gelovky, speciální fixy pro komiksy, fixy Derwent s efekty. Také se naučíte malovat akvarelem. Vyzkoušíte si různé druhy pozadí, rozpohybovat figury, malovat oblečení a doplńky. A hlavně se naučíte kreslit různé výrazy v obličejích, zachycovat emoce, vytvářet děj.

POČET MÍST OMEZEN! KURZ JE URČEN ZAČÁTEČNÍKŮM ! Kurz je vhodný i pro děti od cca 10 let!

Kde: Ateliér Hamaka, Nádražní 3136/138A, Ostrava 

Kdy: víkend 12. – 13. 10. 2019,  9:00 – 15:00 tj. 18 vyuč. hodin

Cena:
3 180,- Kč/os   – kód KOM       
Při včasném zaplacení zálohy max. 14 dní předem sleva 300,- Kč!
Náhrady lekcí a storno podmínky
se řídí pravidly na webu.
V ceně jsou veškeré pomůcky: akvarel, štětce, anilinky, tuže, fixy, temperové barvy, papíry, tužky, gumy, brusné papíry, modely, podkladové materiály, podkladové desky, šablony, lektorné, pronájem prostor.

S sebou si vezměte oblečení na převlečení, přezůvky pro vaše pohodlí. Na místě je k dispozici káva, čaj. Na oběd si  můžete objednat pizzu nebo si zajdeme společně na oběd.

NUTNÁ REZERVACE PŘEDEM NA  a platba zálohy ve výši 1 000,- Kč na účet č. 2300260970/2010, VS 12102019, v poznámce uveďte vaše jméno a výběr varianty např. Nová Lída_ kód KOM. Zápis do kurzu a sleva se řídí připsáním platby na účet. E-MAIL kurzy@atelierhamaka.cz

Přihlašujte se prosím automaticky, pokud bude obsazeno, objeví se nápis v úvodní části.

Registrační formulář
  1. (údaj je povinný)
  2. (údaj je povinný)
  3. (zadejte prosím platný email)
  4. (údaj je povinný)
  5. (údaj je povinný)