Cestou poznání spolu s barvami

23. 9. 2018, neděle 9,00 – 15 hod._Ostrava_ relaxační setkání pro uvolnění vaší tvořivosti  s výtvarnicí Michaelou Franzovou a terapeutkou Andreou Rathovou.

Andrejka Rathová vede terapie NLP – neurolingvistické programování , konstelace a jiné techniky. Pracuje s podvědomím.
Michaela Franzová je zkušená lektorka propojování pravé a levé mozkové hemisféry. Na těchto kurzech vás provede speciálními výtvarnými technikami ( můžete použít šablony )  a pečlivým vysvětlením jednotlivých kroků společně s ukázkou.

Tvořivost může mít člověk potlačenou a zablokovanou z mnoha důvodů. Vše co se děje na workshopu je vedeno harmonizačně – relaxační metodou. Máte i možnost konzultace (emoční bloky, zdraví, vztahy, pracovní rovina).

Přijmi pozvání a buď svá mezi ženami….

Poznání všech aspektů ženy, který v sobě neseme,
všech hlubin pohledů na sebe a na muže..
Otvírám skrze tvorbu vlastní nitro své,
přes barvy najdu původ a kořeny
a všechny odstíny Duše své v plné ženskosti
jak ty temné tak ty světlem prodchnuté
na plátno promítnu , do barev položím,
na sebe pohlédnu a k sobě se navrátím…
Neboj se odkrýt hloubku všeho,
co neseš v sobě milá ženo….

Neurolingvistické programování vychází z poznatku, že svou mysl i nervovou soustavu můžeme cíleně připravit na dosahování lepších výsledků v osobním i pracovním životě. Naučíte se používat svou obrazotvornost, smysly i chování tak, abyste byli výkonnější a lépe porozuměli sobě i svému okolí. Překonejte své vnitřní i vnější překážky a dosáhněte svých cílů!

Nemusíte mít zkušenosti s barvami, nemusíte se obávat sdělovat váš problém před ostatními. Vše se bude dít, jak má a jak je to pro Vás nejlepší.

KDY?  NEDĚLE  23. září od 9,00 – 15,00 hod.

KDE? Stanislavského 11/6, Ostrava-Svinov, Ateliér Hamaka

CENA:  1 890,- Kč
Sleva při včasném zaplacení zálohy max. 14 dni před začátkem kurzu na 1590,- Kč!

Příspěvek zahrnuje tyto pomůcky: výklad karty, konstelaci, podkladové materiály, tvrdé papíry, akrylové barvy, suchý pastel, tužky, fixy, fixativy, šablony, lektorné.

NUTNÁ REZERVACE PŘEDEM NA E-MAIL A ZAPLACENÍ ZÁLOHY ve výši 1 000,- Kč na účet 2300260970/2010, VS 23092018, nejpozději 14 dnů před začátkem kurzu, v poznámce uveďte vaše jméno, kód CP2309. Doplatek kurzu na místě!  POČET MÍST OMEZEN!

T: 604 295 672; mail: kurzy@atelierhamaka.cz

Pár záběrů z minulého tvoření: