Cestou poznání spolu s barvami

26. 1. 2019, sobota 9,00 – 15 hod._Ostrava_ relaxační setkání pro uvolnění vaší tvořivosti  s výtvarnicí Michaelou Franzovou a terapeutkou Andreou Rathovou.

Andrejka Rathová vede terapie NLP – neurolingvistické programování , konstelace a jiné techniky. Pracuje s podvědomím.
Michaela Franzová je zkušená lektorka propojování pravé a levé mozkové hemisféry. Na těchto kurzech vás provede speciálními výtvarnými technikami a pečlivým vysvětlením jednotlivých kroků společně s ukázkou.

Tvořivost může mít člověk potlačenou a zablokovanou z mnoha důvodů. Vše co se děje na workshopu je vedeno harmonizačně – relaxační metodou. Máte i možnost konzultace (emoční bloky, zdraví, vztahy, pracovní rovina).

Namaluj krajinu svého snění…
Přišla a šeptala, znáš sebe sama?
Tak pojď a namaluj, jak vnímáš Svět…
Pojď a vyzkoušej fantazii svou,
zkus nechat se vést,
dvě hvězdy na Nebi Tě povedou…
Jedna umění barev ovládá,
druhá slovem léčí..
Přijď pozvednout Tvořivost svou
a ukázat nejednu hlubinu schovanou…
Já sama za sebe bloky měla jsem,
dnes kresba je léčivým aspektem..
Dávám dar i formou kresby dál,
kurz svoje kouzlo pro mne udělal…
Míša vedla a kolektiv mne podpořil,
tak přijď se podívat,
kam i můj um pokročil…
Součástí kurzu je i Andreina tvorba na místě pro Vás…

Neurolingvistické programování vychází z poznatku, že svou mysl i nervovou soustavu můžeme cíleně připravit na dosahování lepších výsledků v osobním i pracovním životě. Naučíte se používat svou obrazotvornost, smysly i chování tak, abyste byli výkonnější a lépe porozuměli sobě i svému okolí. Překonejte své vnitřní i vnější překážky a dosáhněte svých cílů!

Nemusíte mít zkušenosti s barvami, nemusíte se obávat sdělovat váš problém před ostatními. Vše se bude dít, jak má a jak je to pro Vás nejlepší.

KDY?  Sobota  26. ledna 2019 od 9,00 – 15,00 hod.

KDE? Ateliér Hamaka, Nádražní 3136/138a, Moravská Ostrava

CENA:  1 890,- Kč_kód CP2601

Sleva při včasném zaplacení zálohy max. 14 dni před začátkem kurzu na 1 590,- Kč!

Příspěvek zahrnuje tyto pomůcky: výklad karty, konstelaci, podkladové materiály, tvrdé papíry, tempery,  akrylové barvy, suchý pastel, tužky, fixy, fixativy, šablony, lektorné.

NUTNÁ REZERVACE PŘEDEM NA E-MAIL kurzy@atelierhamaka.cz  a ZAPLACENÍ ZÁLOHY ve výši 1 000,- Kč na účet 2300260970/2010, VS 26012019, nejpozději 14 dnů před začátkem kurzu, v poznámce uveďte vaše jméno, kód CP2601. Doplatek kurzu na místě!  POČET MÍST OMEZEN!

Pár záběrů z minulého tvoření: